Курси Wordpress в Києві, навчання WP з нуля онлайн | Foxminded - онлайн курсы программирования

ПРОГРАМА КУРСУ WORDPRESS DEVELOPER

На програмі курсу ви ознайомитесь з такими мовами як PHP, JS. Освоїте вёртску (html5 + css3 + JS + Jquery). Познайомитеся з найпростішим фреймоврком Bootstrap. Навчіться працювати базово з базами даних і отримаєте базові знання з PHP. Найголовніше освоїте WordPress починаючи з рівня звичайного користувача і закінчуючи повноцінним WordPress розробником, який зможе сам писати плагіни, віджети, теми.

В даному розділі ми знайомимось з базової версткою HTML + CSS. Вивчаємо базове розміщення елементів на сайті і зрозуміємо що таке flex, grid, float і з чим їх їдять.

В цьому розділі, ми ознайомимося і застосуємо на практиці використання core віджетів бібліотеки jQuery – Datepicker, Autocomplete, Form, Dialog box, а також навчимося застосовувати такі речі як Drag-n-Drop і валідацію форм. Розробимо додаток із застосуванням технології AJAX і формату JSON.

В даному розділі навчимося працювати зі змінними операторами, функціями та типами даних. Взаємодії з DOM, масивами і рядками. Робота з Ajax, зберігання даних із застосуванням Session storage і local storage, використання cookie.

Вчимося азам роботи з WordPress, його установка, базове налаштування, а також робота зі статтями та сторінками. В кінці даного розділу розберемося як нам працювати з темами і їх кастомізації.

В даному розділі ми навчимося працювати з PHP, створювати запити, робити записи в бази даних MySQL, а також виводити дані, які зберігаються у нас в базах даних.

В даному розділі, ми навчимося працювати з плагінами. Освоїмо як працювати з формами зворотного зв’язку, Google картами та іншими інтерактивними елементами в WordPress. Крім того, ми дізнаємося як робити базові SEO настройки, щоб сайт був оптимізований для пошукових систем, а також для коректного вбудовування посилань в соціальних мережах.

Також відкриємо для себе роботу з ACF (Advanced Custom Fileds), що статуть нам в нагоді для розробок нових проектів.

Розділ, де ми дізнаємося як зі звичайної “блогової” CMS, зробити повноцінний інтернет магазин, з активними сторінками товару, кабінетом користувача, кошиком і іншими елементами, які використовуються в інтернет магазинах.

Фінальний розділ, де ми створимо наш сайт портфоліо. На виході ви отримаєте сайт блог / інтернет магазин. В даному розділі доведеться активно працювати з WordPress codex, щоб максимально використовувати можливості WordPress, а також Woocomerce docs.

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Менторинг - методика, недоступна в масовому освіті, оскільки вимагає закріплення особистого ментора за кожним студентом. На наших курсах студентів навчають досвідчені розробники.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах WordPress від компанії Foxminded наші студенти не працюють з підручниками і курсами. Ми пропонуємо реальні завдання, складені нашими менторами.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Вчитися треба у кращих. Наші ментори - досвідчені фахівці, які поєднують менторство з роботою. Вони діляться зі студентами найактуальнішим досвідом і прийомами створення якісного коду.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Ми навчаємо студентів віддалено. Це дає можливість працювати за індивідуальним графіком, а також допомагає освоїти месенджери, менеджери задач, і інший корисний для розробника софт.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Щоб дати нашим студентам не тільки знання, а й досвід, ми навчаємо їх на проектах. Проекти справжні, як правило, це завдання від наших клієнтів. Отриманий досвід можна вказати в резюме.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

При пошуку WordPress розробників рекрутери часто не звертають уваги на резюме без досвіду роботи і портфоліо проектів. На наших курсах можна отримати і те, і інше, що спростить пошук роботи.

Автор курсу

Senior WP developer

Ярослав Коваленко

Стаж роботи розробником 8 років. Працюю з: Php 5.6-7.4, js, jquery,css3 + css3 animation.

Ментори

Олександр Кравчук

Full Stack Dev/ Team Leader

Sky Logistics PL

11років

В IT сфері

Хороший код - це простий код, зрозумілий не тільки тобі, коли його можна передати в чужі руки і при цьому не червоніти за нього.

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 150 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Михайло

Відмінні курси для тих, хто хоче почати свій шлях в IT. Є безліч сучасних напрямків. Ніякої прив'язки за часом, виконуєш скільки і коли завгодно. Ніяких лекцій, інформацію для вирішення завдань шукаєш сам, наставник може тільки направити в потрібне русло, що вельми наближає до справжньої розробки. Самі завдання актуальні, вчишся тільки тому, що дійсно стане в нагоді в подальшому. Завдання перевіряються регулярно, рівень менторів на висоті, приємне спілкування і адекватна оцінка.

Наталія

Вчуся перший місяць, дуже подобається підхід до викладання. Якщо починаєш буксувати, то ментор завжди підкаже і задасть напрямок де шукати відповідь.

Влад Мельников

Java Developer

Я типовий світчер: мені 40, працював перекладачем, закінчив річний курс по Computer Science в Канаді і не знав, як знайти роботу. Провчився в FoxmineEd з ментором близько місяця. Пройшов інтерв'ю, не пов'язане з Java (PHP / MySql back-end). Але більшість поставлених запитань так чи інакше були пов'язані з тим, що ми проходили на першому уроці курсу, присвяченому чистому коду: статичні методи, Git, Сінглтон. Я отримав роботу. Рекомендую курси FoxmindEd тим, хто дійсно хоче стати розробником, для того, щоб вивчити реальні робочі процеси і інструменти (Git, код рев'ю, кращі практики), яким не вчать в університеті.

Олександр Лось

Cab Technology

Java Developer

Моє навчання на менторському курсі FoxmindEd тривало близько двох тижнів. Я встиг порівняти курс з попередніми курсами по Java, які я відвідував - курс Foxminded більш результативний. Ментор, який може відповісти на питання, підказати, куди рухатися, дуже допомагає і вселяє впевненість. Тут тобі не ставлять завдання «написати шматок коду, щоб закріпити тему». Тут ти підключаєшся до проекту і тобі доводиться використовувати всі інструменти розробника, починаючи від IDE і закінчуючи CI / CD. Цей проект можна додати в портфоліо, що величезний плюс - по собі знаю, як рекрутери дивляться на програмістів без досвіду. А через два тижні мені запропонували пройти співбесіду на комерційний проект, і я перестав був студентом, а став справжнім програмістом. Тому я і вважаю підхід Сергія Немчинського більш ефективним, ніж інші альтернативи.

Олег Марценюк

Ciklum

Middle Java Developer

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так. Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні. Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

Ігор Горбунов

Global Logic

Middle Java Developer

Навчання на проекті в FoxmindEd набагато ефективніше, ніж традиційні курси з програмування, де вчать синтаксису, фреймворку і т.п. Майбутньому розробнику дається можливість не просто розібратися в синтаксисі мови, його недоліках та сильних сторонах, або в новому фреймворку. Він також на своєму досвіді розуміє, що таке командна робота, чистий код, естімація завдань, сам вивчає чужий код, використовує загальноприйняті підходи до реалізації нових фіч, - словом, вчиться бути повноцінним розробником, а не trainee, який просто добре знає теорію. Теорію можна освоїти самостійно, чого не скажеш про навчання на проекті - тут без команди не обійтися. Саме все перераховане вище і дозволило мені без проблем стати Java програмістом.

Владислав Палій

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Андрій Бобров

Epam

Middle Java Developer

Мені командне (на проекті) навчання дуже сподобалося. Особливо у ментора Євгена Смородського. Наближено до реального проекту. Дуже багато фідбек було на колл, код-рев'ю. Мотивації було більше при заняттях в групі.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС


  WordPress Developer

  Курси WordPress Developer для початківців у Києві – чудова стартова можливість для тих, хто хоче зайнятись розробкою і підтримкою сайтів.

  WordPress – найпопулярніша платформа для створення сайтів в світі. Кожен третій сайт в Інтернеті створено на WordPress, а на пострадянському просторі – кожен другий. Ця платформа легка для обслуговування і підтримки. Її базовий функціонал надається безкоштовно. Крім того, WordPress підтримує кастомні модулі, платні і безкоштовні. Простіше кажучи, WordPress – це конструктор, з якого можна зібрати сайт будь-якої складності.

  Розробник WordPress – фахівець, який може підняти сайт на цій платформі, встановити потрібні модулі, а при необхідності – створити потрібний модуль самому. Це не так складно: достатньо знати основи мови PHP. Цьому, до речі, ми теж вчимо на наших курсах.

  На курсах WordPress Developer для початківців від компанії Foxminded студенти вивчають основи мов програмування, фреймворків і баз даних, з фокусом на frontend development. Але головне – студент проходить шлях від користувача до розробника WordPress, який може створювати плагіни і оболонки для цієї платформи.

  Якщо вас зацікавила пропозиція закінчити курси WordPress Developer для початківців від компанії Foxminded, напишіть нам.

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами