Ми раді вітати вас в учбовому центрі FoxmindEd

Навчальна компанія FoxmindEd

Наші студенти не тільки отримують сертифікат про проходження курсу, а й влаштовуються на першу роботу в IT. 95% студентів FoxmindEd працевлаштовуються після навчання на проекті. Відгуки про наш навчальний центр ви можете прочитати тут

Ми вчимо кільком мовам програмування (Android, С #), тестуванню і дизайну, фронт-енду і розробці сайтів під WordPress, але спеціалізуємося в Java.

Знаємо, що таке робота в IT-компанії не з чуток. Занурюємо студентів в реальну робочу середу: у тебе буде ментор, процес Сode review, gitlab і вся інфраструктура.

Розуміємо, що теорія – не гарантія успіху. Вчимо тільки за допомогою реальних завдань програмування. Деякі зі студентів здають код кілька разів, поки ментор не скаже: “Можемо спокійно залити на production”.

 

Навчаємо тільки в онлайн форматі.

Нам важливий професіоналізм менторів, тому наймаємо в навчальну команду тільки практикуючих програмістів, тестувальників і дизайнерів.

Ми не обмежуємо в часі: доступ до завдань і допомоги ментора у тебе буде стільки, скільки знадобиться. Ти можеш закінчити курс за 3 місяці, а можеш працювати над ним півроку.

Вирішуємо проблему “не беремо кандидата без досвіду”: візьми участь у розробці pet проекту разом зі справжнім Team Lead і додай до свого резюме на github репозиторій.

Допомагаємо вивчити англійську віддалено.

Наймаємо випускників у свою команду розробників.

Немчинский — копия

Сергій Немчинський

Директор і власник FOXMINDED
ІДЕЙНИЙ НАТХНЕННИК І ТВОРЕЦЬ КОМПАНІЇ FOXMINDED.  АВТОР НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ З JAVA.

Бородатий блоггер – канал:  Youtube

Татьяна Канивец4

Тетяна Канівець

HR директор
Татяьна Алымова — копия

Тетяна Алимова

Маркетинг директор
DSC04204-279x375

Тетяна Мойсеєнко

Директор з продажів
Полищук

Наталія Поліщук

Менеджер з продажу
Алиса_Яременко — копия (2)

Аліса Яременко

Рекрутер
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами