Наш навчальний центр FoxmindEd | IT курси, програмування | Foxminded - онлайн курсы программирования

Ми раді вітати вас в учбовому центрі FoxmindEd

Навчальна компанія FoxmindEd

Наші студенти не тільки отримують сертифікат про проходження курсу, а й влаштовуються на першу роботу в IT. 95% студентів FoxmindEd працевлаштовуються після навчання на проекті. Відгуки про наш навчальний центр ви можете прочитати тут

Ми вчимо кільком мовам програмування (Android, С #), тестуванню і дизайну, фронт-енду і розробці сайтів під WordPress, але спеціалізуємося в Java.

Знаємо, що таке робота в IT-компанії не з чуток. Занурюємо студентів в реальну робочу середу: у тебе буде ментор, процес Сode review, gitlab і вся інфраструктура.

Розуміємо, що теорія – не гарантія успіху. Вчимо тільки за допомогою реальних завдань програмування. Деякі зі студентів здають код кілька разів, поки ментор не скаже: “Можемо спокійно залити на production”.

 

Навчаємо тільки в онлайн форматі.

Нам важливий професіоналізм менторів, тому наймаємо в навчальну команду тільки практикуючих програмістів, тестувальників і дизайнерів.

Ми не обмежуємо в часі: доступ до завдань і допомоги ментора у тебе буде стільки, скільки знадобиться. Ти можеш закінчити курс за 3 місяці, а можеш працювати над ним півроку.

Вирішуємо проблему “не беремо кандидата без досвіду”: візьми участь у розробці pet проекту разом зі справжнім Team Lead і додай до свого резюме на github репозиторій.

Допомагаємо вивчити англійську віддалено.

Наймаємо випускників у свою команду розробників.

СЕРГІЙ НЕМЧИНСЬКИЙ

ДИРЕКТОР І ВЛАСНИК FOXMINDED ІДЕЙНИЙ НАТХНЕННИК І ТВОРЕЦЬ КОМПАНІЇ FOXMINDED.  АВТОР НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ З JAVA.
Бородатий блоггер – канал: Youtube

ТЕТЯНА КАНІВЕЦЬ

HR ДИРЕКТОР

ТЕТЯНА АЛИМОВА

МАРКЕТИНГ ДИРЕКТОР

ТЕТЯНА МОЙСЕЄНКО

ДИРЕКТОР З ПРОДАЖІВ

НАТАЛІЯ ПОЛІЩУК

МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ

АЛІСА ЯРЕМЕНКО

РЕКРУТЕР
Связаться с нами

Связаться
с нами