Курси Salesforce в Києві, навчання Salesforce Developer онлайн, навчальний курс | Foxminded - онлайн курсы программирования

ПРОГРАМА КУРСУ SALESFORCE DEVELOPER

На першому завданні необхідно намалювати діаграму майбутньої програми. Об’єкти, поля, зв’язку. За рахунок яких полів утворюються зв’язки, де потрібно створювати поле, щоб утворився правильний зв’язок – розробник повинен розуміти такі речі незалежно від того, з якою технологією він працює.

Адміністрування – важлива частина, причому не тільки в Salesforce, а й в будь-якому іншому напрямку. На роботі ви не будете цілий день писати код, вам завжди треба буде щось десь налаштовувати, щоб ваш додаток злетів.

На першому етапі адміністрування необхідно створити об’єкти, які були продумані на першому завданні. Вивести їх на інтерфейс і привести в зручний для перегляду вид.

Record Type – це не просто поле, яке вказує на тип запису. Від цього поля може залежати відображення інших полів, їх обов’язковість або можливість редагувати.

Записи одного і того ж об’єкта, що мають різні рекорд Тайпи можуть відрізнятися і мати різний функціонал. При цьому немає необхідності створювати окремий об’єкт, коли велика частина функціоналу однакова.

Тут студент вивчає рівні доступу (доступ до об’єкту, доступ до певних записів, доступ до певних полів), види доступу – створення, редагування, видалення.

Розсилка повідомлень або додавання застарілих записів в архів – ні для кого не секрет, що такі речі давно робляться автоматично, головне один раз правильно налаштувати автоматичний процес.

Вивчаємо можливості стандартних інструментів visualforce-page, знайомимося з мовою Apex на прикладі Apex-контролера, коли результат виконання коду можна відразу ж побачити на сторінці.

Знайомство з мовами SOQL і SOSL, написання складних запитів на пошук записів.

Створення Лайтнінг компонентів, використання готових інструментів разом зі звичайним HTML, взаємодія з Apex-контролером, робота над ізольованістю компонентів, щоб їх можна було використовувати повторно.

Кінцевий користувач не повинен бачити нічого зайвого. Він не повинен бачити страшний текст ексепшена або взагалі зламану сторінку. Так само він ні в якому разі не повинен побачити зайвих даних. Тому тут треба буде все перевірити і обробити. І заодно, в ході рефакторінга, треба виправити всі написи, які з’являються у користувача на інтерфейсі. Щоб в подальшому їх можна було менеджити через адмінку.

Тригери дозволяють виконувати дії до та після створення, редагування, видалення записів. Це може бути оновлення поточних записів (які створюються або редагуються) або обробка пов’язаних з ними записів. В цілому в Apex-тригерах можна виконати майже всі дії, які дозволяє мова Apex.

Асинхронні процеси потрібні для обробки великих обсягів даних, виконання складних алгоритмів, коли користувачеві не обов’язково чекати завершення завдання.

Тут буде замінений один з автоматичних процесів (замість того, щоб вішати процес на кожен запис – можна зробити асинхронний процес, який обробить всі потрібні записи за один раз)

Стандартна форма створення запису не завжди має весь функціонал, який клієнту хотілося б, тому тут треба створювати кастомну форму. А що б клієнт міг сам керувати цією кастомной формою – необхідно додати кастомні налаштування для цієї форми.

Крім кастомної форми тут буде знайомство з Custom metadata types, а саме – створення кастомних налаштувань для програми. А що б ці налаштування було зручно налаштовувати – програміст так само повинен зробити зручну сторінку для цих кастомних налаштувань.

Для виконання цього завдання треба буде застосувати отримані раніше знання, повторно використовувати створені раніше компоненти, ще глибше вивчити можливості Apex і Lightning і загорнути це все в SLDS – щоб було красиво.

Фінальне завдання, де студенту треба буде зібрати все що вони зробили в окремий пакет, встановити/задеплоїти його на окремий орг, і перевірити чи все правильно працює.

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

3500 грн.$140

за 1 місяць

реєстрація

Індивідуальна програма

індивідуальний графік та план навчання

навчання з особистим ментором

вартість

7000 грн.$280

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Ми використовуємо менторинг - одну з найбільш ефективних методик навчання. Студент не повторює рішення, запропоновані викладачем, а знаходить їх сам. Ментор курирує і направляє цей процес.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах Salesforce від компанії Foxminded ми пропонуємо студентам вирішувати проблеми, з якими вони зіткнуться в реальній роботі. Складати завдання допомагають наші досвідчені ментори.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Можна вчитися по книгах або відеоуроках, а можна переймати знання та досвід у успішних розробників. Для цього ми запрошуємо менторів з числа кращих фахівців з багаторічним досвідом.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Наше навчання відбувається онлайн. Це не данина останній моді, а позиція: при роботі на замовника з іншої країни розробник повинен вміти працювати і спілкуватися дистанційно.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

На наших курсах студенти працюють з реальним проектом. Це допомагає краще зрозуміти, як виглядає процес розробки зсередини, і отримати досвід рішення реальних завдань з розробки для бізнесу.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Після навчання на наших курсах в активах студента залишається досвід роботи на проекті і сам проект. Наявність готового проекту в портфоліо підвищує шанс новачка отримати хорошу роботу у великій компанії.

Автор курсу

Salesforce Developer

Усольцева Любов

Salesforce-developer з трьох-річним досвідом, в минулому - Java-developer. Займається розробкою додатків для Appexchange і індивідуальних проектів для замовника.

Ментори

Журило Олександр

Salesforce Developer

Dynamo Development Inc.

5років

В IT сфері

1рік

Викладання

Першою мовою була Java. Відразу після закінчення університету отримав пропозицію спробувати себе в ролі Salesforce Developer. Уже через півтора року я став Middle Salesforce Developer & Administrator і отримав 4 сертифікати. За рік рівень моєї англійської мови виріс від базового до Upper. Головною запорукою успіху вважаю наполегливість і вміння досягати поставлених цілей.

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 100 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Влад Мельников

Java Developer

Я типовий світчер: мені 40, працював перекладачем, закінчив річний курс по Computer Science в Канаді і не знав, як знайти роботу. Провчився в FoxmineEd з ментором близько місяця. Пройшов інтерв'ю, не пов'язане з Java (PHP / MySql back-end). Але більшість поставлених запитань так чи інакше були пов'язані з тим, що ми проходили на першому уроці курсу, присвяченому чистому коду: статичні методи, Git, Сінглтон. Я отримав роботу. Рекомендую курси FoxmindEd тим, хто дійсно хоче стати розробником, для того, щоб вивчити реальні робочі процеси і інструменти (Git, код рев'ю, кращі практики), яким не вчать в університеті.

Олександр Лось

Cab Technology

Java Developer

Моє навчання на менторському курсі FoxmindEd тривало близько двох тижнів. Я встиг порівняти курс з попередніми курсами по Java, які я відвідував - курс Foxminded більш результативний. Ментор, який може відповісти на питання, підказати, куди рухатися, дуже допомагає і вселяє впевненість. Тут тобі не ставлять завдання «написати шматок коду, щоб закріпити тему». Тут ти підключаєшся до проекту і тобі доводиться використовувати всі інструменти розробника, починаючи від IDE і закінчуючи CI / CD. Цей проект можна додати в портфоліо, що величезний плюс - по собі знаю, як рекрутери дивляться на програмістів без досвіду. А через два тижні мені запропонували пройти співбесіду на комерційний проект, і я перестав був студентом, а став справжнім програмістом. Тому я і вважаю підхід Сергія Немчинського більш ефективним, ніж інші альтернативи.

Олег Марценюк

Ciklum

Middle Java Developer

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так. Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні. Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

Ігор Горбунов

Global Logic

Middle Java Developer

Навчання на проекті в FoxmindEd набагато ефективніше, ніж традиційні курси з програмування, де вчать синтаксису, фреймворку і т.п. Майбутньому розробнику дається можливість не просто розібратися в синтаксисі мови, його недоліках та сильних сторонах, або в новому фреймворку. Він також на своєму досвіді розуміє, що таке командна робота, чистий код, естімація завдань, сам вивчає чужий код, використовує загальноприйняті підходи до реалізації нових фіч, - словом, вчиться бути повноцінним розробником, а не trainee, який просто добре знає теорію. Теорію можна освоїти самостійно, чого не скажеш про навчання на проекті - тут без команди не обійтися. Саме все перераховане вище і дозволило мені без проблем стати Java програмістом.

Владислав Палій

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Андрій Бобров

Epam

Middle Java Developer

Мені командне (на проекті) навчання дуже сподобалося. Особливо у ментора Євгена Смородського. Наближено до реального проекту. Дуже багато фідбек було на колл, код-рев'ю. Мотивації було більше при заняттях в групі.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС


Курси Salesforce Developer

Курси Salesforce Developer в Києві від компанії Foxminded – це можливість отримати нову престижну спеціальність.

Що таке Salesforce? Це найпопулярніша в світі CRM для продажів і маркетингу. Але в процесі розвитку Salesforce поглинала і приєднувала інші продукти для інших цілей. Так що зараз це ціла програмна екосистема, яка може вирішити практично будь-яке завдання для бізнесу. Якщо ж завдання вирішується за допомогою іншої системи, її можна інтегрувати з Salesforce і налаштувати автоматичний обмін даними.

Одна з ідей Salesforce – всі дані повинні зберігатися в хмарі, щоб користувачі мали до них доступ з будь-якої точки планети. Ця хмарна екосистема потребує обслуговування і підтримки. До того ж, вона постійно розростається за рахунок нових продуктів і модулів.

У системи Salesforce є своя мова програмування Apex, близька до JavaScript. На курсах Salesforce Developer від компанії Foxminded ви освоїте ази цієї мови, побачите Salesforce зсередини, а також навчитесь створювати нескладні програми.

Якщо ви зацікавилися курсами Salesforce Developer для початківців від Foxminded, напишіть нам.

Связаться с нами

Связаться
с нами