Етап 3: Робота

Про роботу: поточний проект Bigom

BIGOM

Назва: Система обробки заявок на сервісне обслуговування систем відеоспостереження. Також може бути використана для обробки сервісних заявок будь-якого виду.

Опис проекту:
Можливість додавання заявок в ручному режимі оператором сервісного центру, а також автоматичне створення заявок про сервісне обслуговування при погіршенні технічних показників (здоров’я) пристрою. Автоматичне створення заявок і коментарів з електронних листів зареєстрованих користувачів.

Кого беремо:

Коли відкривається вакансія, то першими ми звемо до себе на співбесіди наших студентів з поточних напрямків:

Java, Android, FrontEnd, Automation QA

Якщо я давно навчаюся на ваших курсах, чи означає це, що ви точно візьмете мене на роботу:

– Ні, ти як і у всіх IT-компаніях повинен пройти технічну співбесіду на вакансію. Швидше за все співбесіду буде проводити  Сергій Немчинський або Тім Лід проекту, а може і двоє відразу.

Що робити щоб точно потрапити до вас на роботу:

– Добре зарекоммендовать себе у ментора і тех. керівника на проекті, показувати стабільну якість роботи і підвищувати рівень знань.

Умови:

Так як ти програміст ми будемо готові запропонувати тобі стартову ЗП в $ 400. Якщо ти покажеш себе хорошим фахівцем, то ця сума буде збільшуватися.

Комфортабельний офіс в центрі міста

Твій PM: Сергій Немчинський

Сергій Немчинський – наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. У минулому Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro, був начальником відділу веб-розробки в ЛігаБізнесІнформ. Паралельно викладав в навчальних центрах Luxoft, NetCraker і IntroPro, і навіть працював учителем в школі. Є Certified Scrum Master. Зараз Сергій – засновник і керівник навчальної компанії FoxmindEd.
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами