Курси Project Management в Києві, проектний менеджмент навчання онлайн, навчальний курс | Foxminded - онлайн курсы программирования

ПРОГРАМА КУРСУ PROJECT MANAGEMENT

Курс зібрав в собі базові знання по всьому циклу життя проекту, від ініціалізації до фіналізації. Достатньо детально розібрані найпоширеніші практики та найбільш вживані інструменти та артифакти. В рамках курсу будуть надані власно розроблені темплейти основних документів, рекомендації з практичного застосування. Окремим розділом стоїть тема з конфлікт-менеджменту та принципів формування проектних команд. Розібрані найчастіші помилки комунікацій як всредені команди так і у трикутнику клієнт/власник компанії/команда та наведені шляхи їх вирішення. Курс розрахований на новачків ПМ-ів та досвідчених технічних лідерів команд, які бажают отримати практичні навички з основних розділов знань щодо керування проектами.

Що таке проект? Розберемося з тим, що треба зробити в рамках проекту.

Наскільки багато невизначеностей в проекті?

Чи можна повністю формалізувати вимоги (специфікація)?

У чому особливості проекту з фіксованим бюджетом?

Що, якщо ми взяли чужий проект на доробку?

Які технології краще застосувати?

Який метод (методологію) краще застосувати?

Яка команда потрібна?

Як вирахувати приблизну оцінку і приблизні терміни?

Розбити проект на віхи, завдання і підзадачі.

Оцінити кожну задачу. Врахувати ризики.

Продумати оптимальний розподіл ресурсів.

Скласти проектний план.

Сформулювати і розподілити завдання.

Приймати виконані завдання.

Коротко про тестування.

Контрольні точки і показ клієнтові.

Прийняти роботу і підготувати до показу.

Перенести на сервер замовника.

Домогтися фіналізації проекту.

Гарантійний термін виправлення багів.

Процедура розгляду заяв про зміни.

Робота з клієнт-координатором.

Комунікації з клієнтом.

Робота з командою.

Внутрішні конфлікти.

Зовнішні конфлікти.

Індивідуальна програма

індивідуальний графік та план навчання

навчання з особистим ментором

Стоимость

7000 грн.$280

за 1 місяць

Регистрация

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Індивідуальне навчання

Індивідуальне навчання

Ментор розробляє індивідуальний план навчання під ваш конкретний досвід, ваші потреби та запити.

Ментори-професіонали

Ментори-професіонали

Ментор - це не вчитель-теоретик, а фахівець-практик рівня senior, який працює над подібними завданнями, знає індустрію зсередини, її підводні камені і кращі практики.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Наше навчання від початку створювалось як дистанційне, ми кілька років працюємо в онлайні, і наші навчальні процеси вже відпрацьовані до досконалості.

Автор курсу

Project Manager at SoftServe

Олександр Черкаський

Більше 10 років досвіду в менеджменті команд різного розміру як в IT так і за його межами. Працював в Харкові, Києві, Дніпрі. Має ступінь MBA в сферах Project Management, Business Analysis, Healthcare Management. За плечима багаторічний досвід у веденні проектів як комерційного так і загальнодержавного спрямування.

Ментори

Юрій Лозинський

Delivery Manager

SoftServe

22роки

В IT сфері

15років

Викладання

Обіймав посади Team Leader, Founder, Software Development Center Director, VP of Engineering, і це навіть не всі. Має експертизу в Networks and Telecommunications, Healthcare, Insurance та Financial Services. Неодноразово був визнаний кращим тренером різних конференцій.

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ментор складає під ваші запити індивідуальний план навчання, щоб в найкоротші терміни ви змогли опанувати весь необхідний об'єм знань. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ОБГОВОРЮЄШ З МЕНТОРОМ СВІЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН РОБІТ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 150 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Алекс

Студент FoxmindEd

Враження від курсів, а особливо від ментора (Юрія Лозинського) виключно позитивні. В мене є досвід управління людьми і проектами (поза айті) - на курсах хотів отримати лише “айті обгортку” - тобто особливості здійснення цієї діяльності в айті. Ціль досягнуто успішно, дякую!

Студент FoxmindEd

На поточний момент враження перевершили очікування. Я знав, що ментора у вас досить скрупульозно ставляться до своєї роботи і здати їм роботу не так-то просто, але це виявилося ще куди більш складніше. До комунікації з ментором навіть на дещицю не можу причепитися. Де потрібно підкаже, де не потрібно тикне носом і відправить подумати, розібратися. Не раз переписка відбувалась онлайн, пізно вночі, що приємно здивувало. В жодній іншій школі / курсах таке неможливо. Загалом на поточний момент я більш ніж усім задоволений і думаю, що моя думка ну ніяк не зміниться в майбутньому.

Студент FoxmindEd

Я в захваті від формату! Неймовірно приємне та продуктивне навчання. Величезна подяка творцю. Окреме спасибі моєму ментору!

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Project Management

Курси Project Management для початківців у Києві – чудовий шанс почати кар’єру в IT для нетехнічних фахівців.

Управління проектами, інакше Project Management, в сфері IT – обов’язкова частина розробки програмних продуктів. Проектний менеджер, або PM, може і не мати технічної освіти. Але йому або їй необхідно знати всі етапи циклу розробки ПЗ, специфіку ведення проектної документації, особливості роботи з замовниками і командою розробників.

На курсах по Project Management в IT для новачків від компанії Foxminded студенти вивчають всі етапи проекту, від ідеї в голові замовника до пост-сервісу після здачі проекту. Ми розповідаємо, які складнощі можуть виникнути на кожному з етапів проекту, як правильно оцінювати ризики і управляти ними. Ми також надаємо студентам темплейти основних проектних документів і вчимо правильно з ними працювати. До того ж, як окрему тему ми розглядаємо тонкощі формування проектної команди, найм фахівців, а також управління конфліктами. Так ми надаємо нашим студентам можливість посилити hard and soft skills, необхідні для управління проектами.

Якщо ви хочете пройти курси Project Management для початківців в Києві – напишіть нам!

Связаться с нами

Связаться
с нами