Курси навчання на проекті online, навчальний курс | Foxminded - онлайн курсы программирования

Проект №1

Проект “Платформа для допомоги неприбутковим організаціям у пошуку партнерів, волонтерів та знаходженні виконавців для вирішення повсякденних завдань”.

Основне завдання порталу – допомогти неприбутковій організації знайти волонтера, спонсора або партнера для здійснення проектів в рамках своєї місії.

На проекті використовуються такі технології:

Spring Boot, Spring Data, Spring Security, Spring MVC, Spring Cloud Config, FlyWay, Hibernate, EhCache, Thymeleaf;

JUnit, Mockito, Selenide, JBehave.

Репозиторій знаходиться на GitHub, збірка проекту відбувається на TeamCity, перевірка якості коду на SonarQube.

На проекті працюють дизайнери, бек-енд і фронт-енд розробники, верстальники, QA.

В процесі роботи студент отримає досвід командної розробки, який зможе додати в резюме. Більшість рекрутерів звертають увагу саме на резюме з роботою на реальному проекті.

 1. Необхідно пройти технічну співбесіду по розумінню ООП і Java Core c керівником проекту.
 2. Знання Spring і будь-якої бібліотеки для Ul (SpringMVC, Thymeleaf)
 3. Знання принципів написання чистого коду.
 4. Уміння працювати з Git
 5. Знання HTML, SQL.
 6. Знання англійської на рівні вільного читання документації
 7. Робота з тестовими фреймворками: JUnit, Mockito
 8. Уміння працювати з gradle і писати скрипти для нього.
 1. Уміння писати на Angular 2+ (ми використовуємо Angular 6+), або React
 2. Знання основ ES6, TypeScript, вміння застосовувати Rxjs
 1. Впевнені знання HTML5, CCS3, JavaScript, Flex
 2. Bootstrap
 1. Робота з тестовими фреймворками: JUnit, Mockito, Selenide, JBehave, dbUnit.
 2. Знання SQL
 1. Робота с Figma, Photoshop
 2. Розуміння матеріального дизайну

Навчання на проекті

онлайн доступ

вартість

4000 грн.$160

в місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Менторинг - найефективніша методика

Менторинг - найефективніша методика

При навчанні з ментором студент вирішує завдання самостійно, а вчитель допомагає впоратися зі складнощами. Це ефективніше, ніж курси лекцій або завдання для самостійного вирішення.

Ментори-професіонали

Ментори-професіонали

Ментор - це не вчитель-теоретик, а фахівець-практик рівня middle і senior, який працює над подібними завданнями, знає індустрію зсередини, її підводні камені і кращі практики.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Замість лекцій і задачок ми пропонуємо студентам підключитися до справжнього проекту, на якому створюється програмний продукт для реального клієнта.

Завдання з реального життя

Завдання з реального життя

Ми не вигадуємо абстрактні завдання, а беремо конкретні задачі, з якими стикається розробник при роботі з клієнтами, і які чекають розробника й надалі

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Наше навчання від початку створювалось як дистанційне, ми кілька років працюємо в онлайні, і наші навчальні процеси вже відпрацьовані до досконалості.

Проект в CV

Проект в CV

Після проходження наших курсів з навчанням на проекті новачок отримує перші місяці досвіду і мінімум один проект в портфоліо.

Керівник проекту

Senior Java developer

Сергій Сучок

Працюю понад 15 років в IT і побував в трьох найбільших українських і одному американському банках. Перш за все ціную продуктивність і прозорість процесу розробки, тому намагаюся завжди знайти підхід і зробити так, щоб студент зрозумів і освоїв інформацію максимально ефективно. Мені приємно усвідомлювати, що більше 40 моїх студентів, яких спочатку лякав обсяг проектного коду і невідомість шляху вирішення завдань - все ж побороли свої страхи і знайшли гідну роботу в IT. Студентам бажаю терпіння і віри у власні сили, тому що будь-які знання вимагають плати - часу, зусиль і набитих гуль особистого і безцінного досвіду.

Зареєструватися на курс

Програмісти початківці, приступаючи до першої роботи, часто розуміють, що робота в реальних проектах з замовником та командою сильно відрізняється від завдань, які доводилося вирішувати на курсах. Потрібно освоїти робочі інструменти програміста, навчитися правильно комунікувати з колегами і менеджментом, освоїти принципи постановки та контролю завдань, бути готовим до рев'ю коду, і так далі. На наших курсах при навчанні на проекті програміст отримує цей необхідний досвід без ризику бути звільненим, а саме навчання зараховується як досвід роботи для майбутнього працевлаштування. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання

01

Реєстрація

Реєструєшся на курс

01
02

Відповіді на запитання

З тобою зв'язується співробітник FoxmindEd і відповідає на всі твої запитання

03

Співбесіда

Тобі проводить співбесіду керівник проекту

03
04

Status meetings

Статус мітинги проходять 3 рази на тиждень ввечері в режимі конференції. Кожен з учасників розповідає про статус виконуваного завдання, проблеми, які в зв'язку з її рішенням виникають, а також плани подальшої роботи.

04
05

Кінець спринту

В кінці спринту (1 спринт - 4 тижні) відбувається sprint planning для оцінки нових завдань майбутнього спринту.

06

Code Review

Весь код проходить обов'язковий code review у керівника проекту і після усунення всіх зауважень вливається в основну гілку, а потім призначається нове завдання.

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 100 тис. підписників

Наші студенти працюють в компаніях:

Олександр

Студент FoxmindEd

Foxminded - школа, де можна отримати реальний перший досвід, дуже важливий для новачка, над реальним проектом з професійним наставництвом. Рекомендую, для тих хто хоче заощадити час і нерви на навчанні! Окреме спасибі Сергію - ти крутий))

Ігор Горбунов

Global Logic

Middle Java Developer

Навчання на проекті в FoxmindEd набагато ефективніше, ніж традиційні курси з програмування, де вчать синтаксису, фреймворку і т.п. Майбутньому розробнику дається можливість не просто розібратися в синтаксисі мови, його недоліках та сильних сторонах, або в новому фреймворку. Він також на своєму досвіді розуміє, що таке командна робота, чистий код, естімація завдань, сам вивчає чужий код, використовує загальноприйняті підходи до реалізації нових фіч, - словом, вчиться бути повноцінним розробником, а не trainee, який просто добре знає теорію. Теорію можна освоїти самостійно, чого не скажеш про навчання на проекті - тут без команди не обійтися. Саме все перераховане вище і дозволило мені без проблем стати Java програмістом.

Андрій Бобров

Epam

Middle Java Developer

Мені командне (на проекті) навчання дуже сподобалося. Наближено до реального проекту. Дуже багато фідбек було на колл, код-рев'ю. Мотивації було більше при заняттях в групі.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС


Навчання на реальному проекті

Навчання на реальному проекті – унікальна пропозиція від компанії Foxminded. Більшість курсів програмування дають студентам теоретичні знання, максимум – навичку рішення абстрактних завдань. З таким багажем знайти першу роботу досить складно.

Ми вирішуємо цю проблему наступним чином: наші студенти навчаються програмувати на реальних проектах. Під керівництвом досвідченого ментора починаючий розробник виконує завдання на реальному проекті. Ментор не читає лекції, а контролює роботу студента, підказуючи оптимальні способи вирішення завдань і допомагаючи розібратись зі складностями.

У Foxminded є кілька проектів для навчання новачків, де знайдуться завдання для різних фахівців. Розробники, які пишуть на різних мовах програмування, тестувальники та проектні менеджери – пройти такий практикум на курсах для початківців в Києві може буквально кожний.

Після півроку навчання комерційній розробці на проекті новачок може додати проект в портфоліо. Більш того: час навчання на проекті може бути зараховано як стаж роботи. Такому фахівцеві буде легко влаштуватися в більшість IT-компаній.

Якщо вам цікаво навчатися програмуванню на реальному проекті з компанією Foxminded, напишіть нам.

Связаться с нами

Связаться
с нами