Наші ментори

Сергій Сучок

ментор напрямку Java

Працюю 15 років в IT з них 13 – в двох найбільших українських банках, а останні 2 роки в проекті для найбільшого американського банку. Засновник порталу безкоштовної IT допомоги українським неприбутковим організаціям IT Толока. Проводжу тренінги з особистої продуктивності і свого часу був викладачем, тому вмію знайти підхід і зробити так, щоб студент зрозумів інформацію. Студентам бажаю терпіння і віри у власні сили, тому що будь-які знання вимагають плати – часу, зусиль і набитих гуль особистого і безцінного досвіду.

Олег Подолян

ментор напрямку Java

У 2016 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java у Дмитра Горського. Я дуже вдячний Дмитру за неоціненну допомогу в освоєнні як Java так і інших, дуже необхідних для програміста, навичок. Під час проходження курсів служив в Державній Прикордонній Служби України. Після закінчення курсів працював в основному над open-source проектами. Потім працював на фрілансі. Через 3 місяці отримав offer на позицію Middle Java Developer. Моя порада студентам: уважно і періодично перечитувати настанови студентам, так як це ключ до твердих практичних навичок і знань.

Олександр Черкасський

керівник напрямку PM

Більше 10 років досвіду менеджменту команд різного розміру як в IT так і за його межами. Працював в Харкові, Києві, Дніпрі. Має ступінь MBA в сферах Project Management, Business Analysis, Healthcare Management. Спікер тематичних конференцій з  цих напрямків.  За плечима багаторічний досвід у веденні проектів як комерційного так і загальнодержавного напрямку. Автор та популяризатор нестандартних підходів в управлінні.  Маючі крім відповідної освіти ще й професійну медичну, з успіхом імплементую знання з практичної психології та фізіології людини для покращення процессів у керівництві.

Микола Лихожон

ментор напрямку Java

Java розробником працюю вже 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов’язаних з ним.

Діана Сульдіна

керівник напрямку UI/UX Design

Я обожнюю дизайн, інновації та танці) Вже більше 7 років працюю в якості незалежного веб і ui / ux-дизайнера з компаніями і стартапами з широкого спектру галузей, вирішуючи проблеми дизайну на перетині мистецтва і технологій, проводила воркшоп по Дизайн Мисленню, готувала стенди для CES. Я вважаю, що дизайнер завжди повинен любити вчитися, стежити за трендами, читати профільні статті і бути відкритим до нових рішень, і, звичайно, багато практикуватися!

Андрій Кирильчук

ментор напрямку Java

«BeWarned» Team – Fullstack developer (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript / Android): Брав участь у створенні інфраструктури соціальної мережі для глухих і тих що погано чують. Розробляв і впроваджував серверні частини на java з подальшим розгортанням на серверах Amazon. Займався покриттям Unit і інтеграційними тестами, розробкою WEB інтерфейсів. Брав участь в розробці мобільних додатків на Android.

«SPORTMASTER»: Важкий інтерпрайс (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript). Розробка сховища.

Іляна Гурова

керівник напрямку Automation QA

Досвід роботи в IT сфері більше 13 років, з них 5 років manual і automation практики в тестуванні на Enterprise проектах в компаніях Luxoft і B2BSoft. 4 роки практики в написанні Test Automation Scripts і Automation Frameworks використовуючи Java + JUnit + Selenium WebDriver + Maven, тестуванні web-сервісів та інтеграції систем. Досвід в налаштуванні Jenkins Continuous Integration, а також в складанні тест плану, написанні тест кейсів, тест скриптів на підставі вимог і формуванні репортів за результатами тестування.

Дмитро Притула

ментор напрямку Android

Я люблю UX, але ще більше я люблю Java. Для мене менторство це як виклик, допомогти якомога більшій кількості людей які хочуть навчитися створювати аплікації для Android телефонів. У цій сфері з 2014 року в Java з 2013 року. Зараз допомагаю вчити студентів в foxmindEd і працюю на позиції Android Software Engineer в Ізраїльському стартапі.

Константин Космачевский

ментор напрямку Java

Комерційного досвіду роботи з Java – близько 2-х років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п’яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Spring Boot, Amazon Web Services і суміжними технологіями. Раніше, близько 4-х років, займався системним програмуванням на мовах С і ST, а також прикладним програмуванням на JavaScript.

Андрій Латишев

Ментор напряму Java

Розробник складних інтерпрайз систем в області телекомунікацій. Окрім досвіда в розробці і саппорті, маю великий досвід роботи зі студентами, постійно експерементую з впровадженням нових підходів в студентські проекти, намагаюсь підтримувати актуальність та гнучкість в навчанні. Можу сваритися, можу злитися, але завжди досягаю мети: студент отримує необхідний багаж знань, а в результаті – роботу.

Алексій Тюрин

керівник напрямку Front-End

Протягом останніх трьох років працює як фронтенд розробник, в сфері веб-розробки майданчиків з онлайн освіти. У минулому інженер з телекомунікаційного устаткування. Має величезний досвід роботи на Angular 4+. Проходив навчання по JavaScript і TypeScript в Luxoft Training Center.

Мага

Мага Олександр

Ментор напряму C#/.Net

Займаюся програмуванням з 2010 року, 3,5 роки комерційного досвіду. Працював як в аутсорсі, так і в продуктових компаніях. Переважно займаюсь веб-розробкою в стеці .NET, є досвід фронтенда, а саме Angular, React. Розбираюся в базах даних. Точно знаю, що для будь-якої задачі можна знайти рішення, головне прикласти достатню кількість зусиль.

Віктор Гогільчин

ментор напрямку Java

У 2015 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java1 у Сергія Немчинського. Був лідером в групі. До цього працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Моя порада студентам: приділяй 80% часу теорії.

Кулибаба

Кулібаба Володимир

Ментор напряму C#/.Net
Senior Full-Stack Web Developer (зараз мій стек включає: MsSql, Net Core, Net Framework, JS, jQuery, Angular, React). Довгий час пропрацював фрілансером, серед особливих проектів хотілося б виділити стартап Meshify (IoT), працював в Microsoft в якості інженера по автоматизованому тестуванню на проекті Amalga (автоматизація діловодства у медицині), отримав практичний досвід по Agile розробці в Scio (Мексика, компанія спеціалізується на SaS, працював на проекті автоматизації діловодства приватних дитячих садочків), розробив мобільний додаток на базі Cordova та інш.
Не вдаючись в очевидні речі, котрі потрібні розробнику, як хард та софт скіли, перед Вами відкритий весь світ- отримуйте від життя та від своєї роботи задоволення, як говорять американці “Hard work rest hardly!”

Евген Смородський

технічний керівник навчання на проекті та керівник напрямку Java

У грудні 2014 року мій друг дав мені перший том Хорстманна, в якому позначив олівцем що вчити, а про що забути. Написав кілька сервісів для спрощення свого адмінській життя “, – розповідає про себе Євген.” У червні 2015 го постукав в скайп до Сергія Немчінського, в серпні пересів на волонтерський проект, в січні 2016- го влаштувався на роботу девелопером. Зараз працюю в ролі PM’а і тімліда в стартапі.

Тимофєєв Денис

Ментор напряму Java

Комп’ютер побачив ще у школі і швидко зрозумів, що це “моє”.
Вивчився на програміста в інституті і працюю за спеціальністю. Останні 3 роки – з використанням Java, котру вивчав самостійно.
Сподіваюся, що мій досвід буде корисним іншим.

Андрій Шилін

Ментор напряму Java

Комерційного досвіду роботи з java близько 2-х років
Зараз займаю позицію backend-розробника в компанії Epam.
Готовий ділитися знаннями з майбутніми java-розробниками.

Герасіменко Євгеній

Ментор напряму Java

В IT свій шлях починав як бізнес-аналітик . В якийсь момент імплементувати потреби стало набагато цікавіше, ніж їх аналізувати та складати. І на даний момент я Senior Java Engineer, від чого дуже радію
Завжди готовий допомогти розібратися та направити в потрібне русло.

Шевчук

Шевчук Юрій

Ментор напряму Front-End

Займаюсь фронтендом більше 5 років. Починав вчити html/css/js самостійно, тому розумію як важливо отримати настанову зі строни. Не боятися пробувати, навіть якщо не впевнені у правильності рішення.

Мошенський Назарій

Ментор напряму Android

Зараз я Android Software Engineer в GlobalLogic. За свою кар’єру працював як і над невеликими та недовготривалими проектами, так і над довгостроковими HMI рішеннями для логістичних служб, клієнтами для інтернет-магазинів. Встиг попрацювати з різними технологіями, архітектурними підходами. Готовий ділитись своїм досвідом і знаннями, допомогти і направити початківців на правильний шлях

Желудев

Жолудєв Дмитро

Ментор напряму Automation QA

7 років працюю в сфері IT. Починав як мануальний тестувальник, з часом перекваліфікувався в автоматизацію. Переважно пишу на Java і трохи на Python для себе.

Шарун Марина

Ментор напряму Front-End

Вирішивши два роки тому грунтовно розібратися що ж таке ІТ, я самостійно почала вивчати ази html css js, з часом повністю перекваліфікувавшись у фронт-енд розробника. Зараз це моя професія, але я пам’ятаю, як це було не зрозуміло на початку, і як багато месса в голові, котру може розібрати тільки гарний наставник. Тут сподіваюсь допомогти розібратися тим, хто чітко бачить своє майбутнє як фронт-енд розробника. Порада студенту: “Систематично робити те, що вирішив”.

Коцаб’юк Микола

Ментор напряму C#/.Net

Являюсь Full Stack Software Engineer і маю більше трьох років досвіду комерційної розробки десктопних та веб-програм. На даний час розробляю мікро-сервісне рішення, використовуючи Azure. Являюсь Microsoft Student Partner за активну діяльність в популяризіції .Net технологій. Люблю стежити за останніми трендами IT, відвідувати конференції та автоматизовувати рутинну роботу. Намагаюся досягнути дзен в написанні чистого та оптимізованого коду. Буду радий плідній співпраці:)

Гарыкин

Гарикін Кирило

Ментор напряму C#/.Net

Досвід комерційної розробки – 7 років. На даний момент працюю у великій аутсорс-компанії на позиції Team Lead.
Демчук

Демчук Роман

Ментор напряму C#/.Net

.Net Developer з досвідом роботи більше 3 років. За цей час попрацював над декількома проектами, на кожному з яких використовувалися різні технології зі стеку .Net. Тому маю чим поділитися з новачками.

Сиренко

Сіренко Богдан

Ментор напряму Java

Програмування прийшло в моє життя зі вступом на спеціальність інформатика Каразінського мех-мата. Основна теоретична та практична бази були отримані також там, звісно паралельно працюючи на 4 курсі в якості джуна на Java і C у Харкові. Після закінчення бакалаврату я вирішив спробувати щось нове для себе і поїхав закінчувати магістратуру в Ніццу, спеціалізуючись на computer networks. Після успішного закінчення вирішив на якийсь час залишитися попрацювати у Франції і таким чином потрапив до компанії Амадеус, яка є найбільшим у світі IT-провайдером в авіа бізнесі, і відповідно основний офіс розробки якої знаходиться на Лазурному узбережжі. Останні 5 років працюю в якості розробника у відділенні Shopping for Airlines, в основному фокусуючись на Java Enterprise проектах. Маю офіційну сертифікацію скрам майстра, certified scaled agile practitioner та оракловську сертифікацію Java-розробника. Також крім менторських порад можу запропонувати студентам активну практику англійської мови в навчанні, так як вільно нею володію, як в письмовій, так і в розмовній формі.

Кравченко Олексій

Ментор напряму Android

Колись я ніяк не хотів розуміти, як влаштований масив, так як думав, що точно не буду програмістом. Але потім, взимку 2014 року, на 4 курсі, коли робити було нічого, мені раптом стало цікаво, як воно працює… і я захопився) Почав створювати гарні програми на Delphi, присвячені російському року, і допомагати студентам з їх курсовими та дипломами. Незабаром перейшов на вивчення Java, що дозволило мені, ще будучі студентом, отримати свою першу серйозну роботу в енергетичній компанії, якій потрібен був мобільний додаток. Так я встав на доріжку Android розробки. Зараз я працюю на фрілансі, і мій основний клієнт – канадська логістична компанія. А в якості ментора я сподіваюсь передати свій досвід і знання, і, може бути, розвіяти для когось омани, що “програмування – це магія”, як це було у мене) У вільний від роботи час я вивчаю нові технології, граю у баскетбол, займаюся гумором і відпочиваю. Іноді потрібно відпочивати!
Черняев

Черняєв Андрій

Ментор напряму C#/.Net

Більше 11 років комерційної розробки в якості Full Stack .Net програміста. Маю досвід роботи на всіх рівнях програмного продукту (база даних, бізнес-логіка, UI) як для Web, десктопних, так і клієнт-серверних додатків. Наразі займаюсь консультативною діяльністю з питань розробки ІТ рішень в державному секторі.
Вважаю, що програмувати може будь-яка людина, спроможна записати послідовність кроків для виконання якоїсь дії (наприклад, для походу в магазин за хлібом), а інструментарій можно обирати та вивчати в залежності від власних уподобань.

Ананьєв Микола

Ментор напряму C#/.Net

Працюю в IT сфері 2 роки. До цього в рамках наукової діяльності займався розробкою вимірювальних систем та шляхів вимірювання (так займався, що довелося запатентувати). На даний момент працюю .Net розробником.
Зможу поділитися власним досвідом у .Net розробці та допомогти увійти в IT.

Журило

Журило Олександр

Ментор напряму SalesForce

Зі студентських років ще в 2015 почав цікавитися програмуванням. Першою мовою була Java. Відразу після закінчення університету отримав пропозицію спробувати себе в ролі Salesforce Developer, тоді ані я, ані мої знайомі про Salesforce нічого не знали. Врешті решт я погодився і зараз розумію, що зробив правильний вибір. Вже за півтора роки я став Middle Salesforce Developer & Administrator та отримав 4 сертифікати. За рік мій рівень англійської мови виріс від базового до Upper. Головною запорукою успіху вважаю наполегливість та вміння досягати поставлених цілей. Зараз працюю на посаді Salesforce Developer in Dynamo Development Inc.
Иванов

Іванов Євгеній

Ментор напряму C#/.Net

Працюю в компанії Artisans Online LLC на позиції Full Stack .NET Developer. Програмуванням займаюся більше 5 років, з яких маю 3,5 роки досвіду комерційної розробки на позиції Full Stack .NET Developer. За цей час я розробляв різні додатки за допомогою платформи .NET і мови С#, як десктопні (Windows Forms, WPF), так і веб-додатки з використанням технології ASP.NET, а також JavaScript, HTML, CSS та різних JavaScript фреймворків. Крім цього останні декілька років паралельно займаюся менторством, навчаю людей програмуванню на різних мовах, допомагаю з вирішенням завдань і ділюся з ними своїм досвідом.

Величко

Величко Ігор

Ментор напряму Java

Працюю в компанії EPAM на позиції Java developer. Почав працювати в сфері IT у 2013 році. За спеціальністю – математик, маю досвід викладання у ВНЗ, Java вивчав самостійно. Працював на різних проектах, в основному пов’язаних з web. Довелося попрацювати full-stack та back-end девелоперами, QA-автоматизатором. Навчаючись, не бійтеся помилок – не помиляється лише той, хто нічого не робить.
Петренко

Петренко Максим

Ментор напряму Java

Java developer з двома роками досвіду комерційної розробки. Люблю експериментувати, знаходити декілька рішень і обирати те, що більше підходить. Є досвід, яким готовий ділитися зі студентами, підказувати оптимальні варіанти.
Шулепов

Шулєпов Владислав

Ментор напряму Java

Займаюся Java розробкою з 2017 року. Починав з розробки прикладних програм в якості фріланс-розробника. На даний момент – Middle Software Developer в ISS Soft Ukraine, займаюся розробкою трансляторів і статичних аналізаторів, що змушує занурюватися в нетрі специфікації Java. Вважаю, що головне в розробці – чистий, зрозумілий та підтримуваний код. У певний момент зрозумів, що мені цікаво робити світ навколо краще шляхом навчання та поширення знань, чим і займаюсь останнім часом.
Кравчук

Кравчук Олександр

Ментор напряму WordPress

Full Stack розробник/Team Leader в Ізраїльському стартапі.
Хороший код – це простий код, зрозумілий не тільки тобі, коли його можна передати в чужі руки і при цьому не червоніти за нього.
Yefimenko

Єфіменко Тетяна

Ментор напряму Java

За освітою – інженер геоінформаційних систем. Працюю Java back-end розробником з 2015 року. Починала зі стажування в  NixSolutions, далі 2,5 роки пропрацювала розробником в Globallogic. На даний момент працюю в Еpam Systems. Мій основний напрям – веб-додатки. Люблю ділитися знаннями, розумію, як важливо мати досвідченого наставника на самому початку шляху. Студентам хочу побажати не боятися робити помилки.
Титаренко

Титаренко Сергій

Керівник та ментор напряму Python

Software engineer в Intellias, 8 років в айті як фулстек, бекенд та девопс. Чому Python? Тому що це класна мова, на якій хочеться писати код навіть на вихідних.
Pavlenko

Павленко Ігор

Ментор напряму Java

Маю 8 років комерційного досвіду в ІТ, за цей час працював в різних аутсорс фірмах, з клієнтами із США, Європи, Південної Африки. Зараз працюю на посаді Senior Java Developer і маю доволі багато знань по Java, хочу поділитися цими знаннями з кожним бажаючим. Вважаю, що для досягнення мети найголовніше – це бажання та самодисципліна.
Сабельников ментор

Сабельніков Іван

Ментор напряму C#/.Net

6 років досвіду розробки на .NET. Особливо щільно працював з WPF та ASP.NET. Зараз займаю позицію Full Stack .NET Developer в компанії Namecheap.
Безгачнюк

Безгачнюк Ярослав

Ментор напряму Python

В даний час працюю в компанії Uvik Software на позиції Python Developer. Досвід в IT-сфері – 5 років. Маю досвід роботи як Backend розробника, так і Full Stack. До ІТ займався науковою діяльністю в сфері точного вимірювання об’єму і витрати природного газу. Буду радий допомогти бажаючим освоїти розробку з Python.
Сердюк ментор

Сердюк Вадим

Ментор напряму Python

Працюю в сфері IT вже 20 років. Більшу частину з різними обліковими та аналітичними системами для бухгалтерії та управління підприємством. Python почав використовувати ще у 2004-му році, як інструмент для генерації різних звітів. 8 років тому увійшов разом з Python в web-розробку і з тих пір активно його використовую в поєднанні з такими фреймфорками, як Django, Flask, Pyramid,CherryPy, Tornado та aiohttp. У своїй професійній діяльності займався не тільки розробкою, але й дизайном архітектури рішень і додатків, і бізнес-аналізом, і тестуванням, і впровадженням. Зараз займаю посаду Solution Architect в компанії EGT-Ukraine. Готовий ділитися своїми знаннями та досвідом з усіма охочими.
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами