Наші ментори

Сергій Сучок

ментор напрямку Java

Працюю 15 років в IT з них 13 – в двох найбільших українських банках, а останні 2 роки в проекті для найбільшого американського банку. Засновник порталу безкоштовної IT допомоги українським неприбутковим організаціям IT Толока. Проводжу тренінги з особистої продуктивності і свого часу був викладачем, тому вмію знайти підхід і зробити так, щоб студент зрозумів інформацію. Студентам бажаю терпіння і віри у власні сили, тому що будь-які знання вимагають плати – часу, зусиль і набитих гуль особистого і безцінного досвіду.

Олег Подолян

ментор напрямку Java

У 2016 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java у Дмитра Горського. Я дуже вдячний Дмитру за неоціненну допомогу в освоєнні як Java так і інших, дуже необхідних для програміста, навичок. Під час проходження курсів служив в Державній Прикордонній Служби України. Після закінчення курсів працював в основному над open-source проектами. Потім працював на фрілансі. Через 3 місяці отримав offer на позицію Middle Java Developer. Моя порада студентам: уважно і періодично перечитувати настанови студентам, так як це ключ до твердих практичних навичок і знань.

Олександр Черкасський

керівник напрямку PM

Більше 10 років досвіду менеджменту команд різного розміру як в IT так і за його межами. Працював в Харкові, Києві, Дніпрі. Має ступінь MBA в сферах Project Management, Business Analysis, Healthcare Management. Спікер тематичних конференцій з  цих напрямків.  За плечима багаторічний досвід у веденні проектів як комерційного так і загальнодержавного напрямку. Автор та популяризатор нестандартних підходів в управлінні.  Маючі крім відповідної освіти ще й професійну медичну, з успіхом імплементую знання з практичної психології та фізіології людини для покращення процессів у керівництві.

Микола Лихожон

ментор напрямку Java

Java розробником працюю вже 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов’язаних з ним.

Діана Сульдіна

керівник напрямку UI/UX Design

Я обожнюю дизайн, інновації та танці) Вже більше 7 років працюю в якості незалежного веб і ui / ux-дизайнера з компаніями і стартапами з широкого спектру галузей, вирішуючи проблеми дизайну на перетині мистецтва і технологій, проводила воркшоп по Дизайн Мисленню, готувала стенди для CES. Я вважаю, що дизайнер завжди повинен любити вчитися, стежити за трендами, читати профільні статті і бути відкритим до нових рішень, і, звичайно, багато практикуватися!

Андрій Кирильчук

ментор напрямку Java

«BeWarned» Team – Fullstack developer (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript / Android): Брав участь у створенні інфраструктури соціальної мережі для глухих і тих що погано чують. Розробляв і впроваджував серверні частини на java з подальшим розгортанням на серверах Amazon. Займався покриттям Unit і інтеграційними тестами, розробкою WEB інтерфейсів. Брав участь в розробці мобільних додатків на Android.

«SPORTMASTER»: Важкий інтерпрайс (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript). Розробка сховища.

Іляна Гурова

керівник напрямку Automation QA

Досвід роботи в IT сфері більше 13 років, з них 5 років manual і automation практики в тестуванні на Enterprise проектах в компаніях Luxoft і B2BSoft. 4 роки практики в написанні Test Automation Scripts і Automation Frameworks використовуючи Java + JUnit + Selenium WebDriver + Maven, тестуванні web-сервісів та інтеграції систем. Досвід в налаштуванні Jenkins Continuous Integration, а також в складанні тест плану, написанні тест кейсів, тест скриптів на підставі вимог і формуванні репортів за результатами тестування.

Ростислав Матушкин

ментор напрямку Java

Наймолодший наш ментор – Ростислав, цілеспрямований і в свої роки вже має пристойний досвід на Java. «У студентські роки я вирішив змінити спеціальність. Хочу на своєму прикладі показати, що зміна спеціальності це реально і можна домогтися високих результатів. Все в наших руках і голові, і ніколи не рпотрібно здаватися!» Порада студентам:« Не шукайте легких шляхів, треба багато віддавати, щоб багато отримати! Програмування це не легкий труд. »

Константин Космачевский

ментор напрямку Java

Комерційного досвіду роботи з Java – близько 2-х років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п’яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Spring Boot, Amazon Web Services і суміжними технологіями. Раніше, близько 4-х років, займався системним програмуванням на мовах С і ST, а також прикладним програмуванням на JavaScript.

Дмитро Притула

керівник напрямку Android

Я люблю UX, але ще більше я люблю Java. Для мене менторство це як виклик, допомогти якомога більшій кількості людей які хочуть навчитися створювати аплікації для Android телефонів. У цій сфері з 2014 року в Java з 2013 року. Зараз допомагаю вчити студентів в foxmindEd і працюю на позиції Android Software Engineer в Ізраїльському стартапі.

Алексій Тюрин

керівник напрямку Front-End

Протягом останніх трьох років працює як фронтенд розробник, в сфері веб-розробки майданчиків з онлайн освіти. У минулому інженер з телекомунікаційного устаткування. Має величезний досвід роботи на Angular 4+. Проходив навчання по JavaScript і TypeScript в Luxoft Training Center.

Любов Штанько

ментор напрямку Java

У школі я була постійною учасницею математико-логічних олімпіад, і взагалі це легко давалося, але на інформатики було нудно – ми вчили Word і Excel, і ніхто не говорив, що існує програмування. Відучившись три роки на журналістиці я вирішила спробувати “увійти в ІТ”. Почала вчити Java, тому що “Write once, run anywhere”. Мені подобається допомагати іншим, тому що пам’ятаю як іноді було важко і незрозуміло. Порада студенту: вдосконалюй англійську!

Віктор Гогільчин

ментор напрямку Java

У 2015 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java1 у Сергія Немчинського. Був лідером в групі. До цього працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Моя порада студентам: приділяй 80% часу теорії.

Кирило Ковальчук

ментор напрямку Java

Лист для тебе, новачок! Знайомся, це Кирило Ковальчук – твій Java-тренер в проекті FoxmindEd. “Привіт, Я – Кирило, Java Developer. 3 роки тому я  спробував Джава. Вирішив стати ментором, щоб допомогти іншим швидко стартанути і уникнути більшості помилок новачків. Кожен скілл купується за допомогою різних шляхів, в основному досвідом і впертістю.

Евген Смородський

технічний керівник навчання на проекті та ментор напрямку Java

У грудні 2014 року мій друг дав мені перший том Хорстманна, в якому позначив олівцем що вчити, а про що забути. Написав кілька сервісів для спрощення свого адмінській життя “, – розповідає про себе Євген.” У червні 2015 го постукав в скайп до Сергія Немчінського, в серпні пересів на волонтерський проект, в січні 2016- го влаштувався на роботу девелопером. Зараз працюю в ролі PM’а і тімліда в стартапі.

Тетяна Воробйова

керівник напрямку Java

Працює розробником більше 8 років. Як Java developer – 6 років. Вже 4 роки працює Software Developer в IntroPro. Порада від Тетяни: “Я б порадила все пробувати на практиці, щоб руки запам’ятовували. Тому що 90% теорії вилітає в трубу, якщо нічим не закріплено. А ще читай Java Code Conventions і вчися правильно називати пакети.