Наші ментори

Сергій Сучок

ментор напрямку Java

Працюю 15 років в IT з них 13 – в двох найбільших українських банках, а останні 2 роки в проекті для найбільшого американського банку. Засновник порталу безкоштовної IT допомоги українським неприбутковим організаціям IT Толока. Проводжу тренінги з особистої продуктивності і свого часу був викладачем, тому вмію знайти підхід і зробити так, щоб студент зрозумів інформацію. Студентам бажаю терпіння і віри у власні сили, тому що будь-які знання вимагають плати – часу, зусиль і набитих гуль особистого і безцінного досвіду.

Олег Подолян

ментор напрямку Java

У 2016 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java у Дмитра Горського. Я дуже вдячний Дмитру за неоціненну допомогу в освоєнні як Java так і інших, дуже необхідних для програміста, навичок. Під час проходження курсів служив в Державній Прикордонній Служби України. Після закінчення курсів працював в основному над open-source проектами. Потім працював на фрілансі. Через 3 місяці отримав offer на позицію Middle Java Developer. Моя порада студентам: уважно і періодично перечитувати настанови студентам, так як це ключ до твердих практичних навичок і знань.

Олександр Черкасський

керівник напрямку PM

Більше 10 років досвіду менеджменту команд різного розміру як в IT так і за його межами. Працював в Харкові, Києві, Дніпрі. Має ступінь MBA в сферах Project Management, Business Analysis, Healthcare Management. Спікер тематичних конференцій з  цих напрямків.  За плечима багаторічний досвід у веденні проектів як комерційного так і загальнодержавного напрямку. Автор та популяризатор нестандартних підходів в управлінні.  Маючі крім відповідної освіти ще й професійну медичну, з успіхом імплементую знання з практичної психології та фізіології людини для покращення процессів у керівництві.

Микола Лихожон

ментор напрямку Java

Java розробником працюю вже 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов’язаних з ним.

Діана Сульдіна

керівник напрямку UI/UX Design

Я обожнюю дизайн, інновації та танці) Вже більше 7 років працюю в якості незалежного веб і ui / ux-дизайнера з компаніями і стартапами з широкого спектру галузей, вирішуючи проблеми дизайну на перетині мистецтва і технологій, проводила воркшоп по Дизайн Мисленню, готувала стенди для CES. Я вважаю, що дизайнер завжди повинен любити вчитися, стежити за трендами, читати профільні статті і бути відкритим до нових рішень, і, звичайно, багато практикуватися!

Андрій Кирильчук

ментор напрямку Java

«BeWarned» Team – Fullstack developer (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript / Android): Брав участь у створенні інфраструктури соціальної мережі для глухих і тих що погано чують. Розробляв і впроваджував серверні частини на java з подальшим розгортанням на серверах Amazon. Займався покриттям Unit і інтеграційними тестами, розробкою WEB інтерфейсів. Брав участь в розробці мобільних додатків на Android.

«SPORTMASTER»: Важкий інтерпрайс (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript). Розробка сховища.

Іляна Гурова

керівник напрямку Automation QA

Досвід роботи в IT сфері більше 13 років, з них 5 років manual і automation практики в тестуванні на Enterprise проектах в компаніях Luxoft і B2BSoft. 4 роки практики в написанні Test Automation Scripts і Automation Frameworks використовуючи Java + JUnit + Selenium WebDriver + Maven, тестуванні web-сервісів та інтеграції систем. Досвід в налаштуванні Jenkins Continuous Integration, а також в складанні тест плану, написанні тест кейсів, тест скриптів на підставі вимог і формуванні репортів за результатами тестування.

Ростислав Матушкин

ментор напрямку Java

Наймолодший наш ментор – Ростислав, цілеспрямований і в свої роки вже має пристойний досвід на Java. «У студентські роки я вирішив змінити спеціальність. Хочу на своєму прикладі показати, що зміна спеціальності це реально і можна домогтися високих результатів. Все в наших руках і голові, і ніколи не рпотрібно здаватися!» Порада студентам:« Не шукайте легких шляхів, треба багато віддавати, щоб багато отримати! Програмування це не легкий труд. »

Константин Космачевский

ментор напрямку Java

Комерційного досвіду роботи з Java – близько 2-х років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п’яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Spring Boot, Amazon Web Services і суміжними технологіями. Раніше, близько 4-х років, займався системним програмуванням на мовах С і ST, а також прикладним програмуванням на JavaScript.

Дмитро Притула

ментор напрямку Android

Я люблю UX, але ще більше я люблю Java. Для мене менторство це як виклик, допомогти якомога більшій кількості людей які хочуть навчитися створювати аплікації для Android телефонів. У цій сфері з 2014 року в Java з 2013 року. Зараз допомагаю вчити студентів в foxmindEd і працюю на позиції Android Software Engineer в Ізраїльському стартапі.

Алексій Тюрин

керівник напрямку Front-End

Протягом останніх трьох років працює як фронтенд розробник, в сфері веб-розробки майданчиків з онлайн освіти. У минулому інженер з телекомунікаційного устаткування. Має величезний досвід роботи на Angular 4+. Проходив навчання по JavaScript і TypeScript в Luxoft Training Center.

Любов Штанько

ментор напрямку Java

У школі я була постійною учасницею математико-логічних олімпіад, і взагалі це легко давалося, але на інформатики було нудно – ми вчили Word і Excel, і ніхто не говорив, що існує програмування. Відучившись три роки на журналістиці я вирішила спробувати “увійти в ІТ”. Почала вчити Java, тому що “Write once, run anywhere”. Мені подобається допомагати іншим, тому що пам’ятаю як іноді було важко і незрозуміло. Порада студенту: вдосконалюй англійську!

Віктор Гогільчин

ментор напрямку Java

У 2015 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java1 у Сергія Немчинського. Був лідером в групі. До цього працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Моя порада студентам: приділяй 80% часу теорії.

Кирило Ковальчук

ментор напрямку Java

Лист для тебе, новачок! Знайомся, це Кирило Ковальчук – твій Java-тренер в проекті FoxmindEd. “Привіт, Я – Кирило, Java Developer. 3 роки тому я  спробував Джава. Вирішив стати ментором, щоб допомогти іншим швидко стартанути і уникнути більшості помилок новачків. Кожен скілл купується за допомогою різних шляхів, в основному досвідом і впертістю.

Евген Смородський

технічний керівник навчання на проекті та керівник напрямку Java

У грудні 2014 року мій друг дав мені перший том Хорстманна, в якому позначив олівцем що вчити, а про що забути. Написав кілька сервісів для спрощення свого адмінській життя “, – розповідає про себе Євген.” У червні 2015 го постукав в скайп до Сергія Немчінського, в серпні пересів на волонтерський проект, в січні 2016- го влаштувався на роботу девелопером. Зараз працюю в ролі PM’а і тімліда в стартапі.

Тетяна Воробйова

ментор напрямку Java

Працює розробником більше 8 років. Як Java developer – 6 років. Вже 4 роки працює Software Developer в IntroPro. Порада від Тетяни: “Я б порадила все пробувати на практиці, щоб руки запам’ятовували. Тому що 90% теорії вилітає в трубу, якщо нічим не закріплено. А ще читай Java Code Conventions і вчися правильно називати пакети.

Андрій Шилін

Ментор напряму Java

Комерційного досвіду роботи з java близько 2-х років
Зараз займаю позицію backend-розробника в компанії Epam.
Готовий ділитися знаннями з майбутніми java-розробниками.

Андрій Латишев

Ментор напряму Java

Розробник складних інтерпрайз систем в області телекомунікацій. Окрім досвіда в розробці і саппорті, маю великий досвід роботи зі студентами, постійно експерементую з впровадженням нових підходів в студентські проекти, намагаюсь підтримувати актуальність та гнучкість в навчанні. Можу сваритися, можу злитися, але завжди досягаю мети: студент отримує необхідний багаж знань, а в результаті – роботу.

Шевчук Юрій Андрійович

Ментор напряму Front-End

Займаюсь фронтендом більше 5 років. Починав вчити html/css/js самостійно, тому розумію як важливо отримати настанову зі строни. Не боятися пробувати, навіть якщо не впевнені у правильності рішення.

Мага Олександр Юрійович

Ментор напряму C#/.Net

Займаюся програмуванням з 2010 року, 3,5 роки комерційного досвіду. Працював як в аутсорсі, так і в продуктових компаніях. Переважно займаюсь веб-розробкою в стеці .NET, є досвід фронтенда, а саме Angular, React. Розбираюся в базах даних. Точно знаю, що для будь-якої задачі можна знайти рішення, головне прикласти достатню кількість зусиль.

Жолудєв Дмитро Сергійович

Ментор напряму Automation QA

7 років працюю в сфері IT. Починав як мануальний тестувальник, з часом перекваліфікувався в автоматизацію. Переважно пишу на Java і трохи на Python для себе.

Беспалов Олексій Юрійович

Ментор напряму C#/.Net

5 років в веб-розробці, за плечима досвід роботи з різними проектами, включаючи стартапи, продукти та аутсорс. У FoxmindEd прийшов ділитися накопиченими знаннями, допомагати новачкам з початком IT кар’єри та покращувати свої навички у ролі ментора.

Захарчук Микола Олегович

Ментор напряму C#/.Net

Мене звати Микола Захарчук, я розробник .Net C# із досвідом роботи більше 6 років.
Моя основна спеціалізація – це розробка десктопних додатків. Починав свій шлях із інтерна, тому добре знаю, наскільки необхідним є хороший ментор у становленні нового програміста.

Кулібаба Володимир Володимирович

Ментор напряму C#/.Net
Senior Full-Stack Web Developer (зараз мій стек включає: MsSql, Net Core, Net Framework, JS, jQuery, Angular, React). Довгий час пропрацював фрілансером, серед особливих проектів хотілося б виділити стартап Meshify (IoT), працював в Microsoft в якості інженера по автоматизованому тестуванню на проекті Amalga (автоматизація діловодства у медицині), отримав практичний досвід по Agile розробці в Scio (Мексика, компанія спеціалізується на SaS, працював на проекті автоматизації діловодства приватних дитячих садочків), розробив мобільний додаток на базі Cordova та інш.
Не вдаючись в очевидні речі, котрі потрібні розробнику, як хард та софт скіли, перед Вами відкритий весь світ- отримуйте від життя та від своєї роботи задоволення, як говорять американці “Hard work rest hardly!”

Бобков Іван Александрович

Ментор напряму C#/.Net

25 років живу в Мінську. Займаюся розробкою ПЗ протягом 4,5 років.
Компанії, в котрих працював/працюю: Itransition, Epam.

Тимофєєв Денис Віталійович

Ментор напряму Java

Комп’ютер побачив ще у школі і швидко зрозумів, що це “моє”.
Вивчився на програміста в інституті і працюю за спеціальністю. Останні 3 роки – з використанням Java, котру вивчав самостійно.
Сподіваюся, що мій досвід буде корисним іншим.

Демчук Роман Юрійович

Ментор напряму C#/.Net

.Net Developer з досвідом роботи більше 3 років. За цей час попрацював над декількома проектами, на кожному з яких використовувалися різні технології зі стеку .Net. Тому маю чим поділитися з новачками.

Герасіменко Євгеній Сергійович

Ментор напряму Java

В IT свій шлях починав як бізнес-аналітик . В якийсь момент імплементувати потреби стало набагато цікавіше, ніж їх аналізувати та складати. І на даний момент я Senior Java Engineer, від чого дуже радію
Завжди готовий допомогти розібратися та направити в потрібне русло.

Ананьєв Микола

Ментор напряму C#/.Net

Працюю в IT сфері 2 роки. До цього в рамках наукової діяльності займався розробкою вимірювальних систем та шляхів вимірювання (так займався, що довелося запатентувати). На даний момент працюю .Net розробником.
Зможу поділитися власним досвідом у .Net розробці та допомогти увійти в IT.

Мошенський Назарій

Ментор напряму Android

Зараз я Android Software Engineer в GlobalLogic. За свою кар’єру працював як і над невеликими та недовготривалими проектами, так і над довгостроковими HMI рішеннями для логістичних служб, клієнтами для інтернет-магазинів. Встиг попрацювати з різними технологіями, архітектурними підходами. Готовий ділитись своїм досвідом і знаннями, допомогти і направити початківців на правильний шлях

Карнаух Вiталiй Iгорович

Ментор напряму Java

Працюю в IT-індустрії вже понад 5 років, працював більш ніж на 10 комерційних проектах. Пишу на Java та обожнюю Spring Framework та все, що його стосується. Початківцям в першу чергу раджу налаштуватися на довгу дистанцію і проявляти щирий інтерес до того, що ви робите. Ви, на жаль, не зможете стати програмістом за 1 ніч, тому дуже важливо знати, навіщо це тобі і яку мету ти переслідуєш.

Шарун Марина

Ментор напряму Front-End

Вирішивши два роки тому грунтовно розібратися що ж таке ІТ, я самостійно почала вивчати ази html css js, з часом повністю перекваліфікувавшись у фронт-енд розробника. Зараз це моя професія, але я пам’ятаю, як це було не зрозуміло на початку, і як багато месса в голові, котру може розібрати тільки гарний наставник. Тут сподіваюсь допомогти розібратися тим, хто чітко бачить своє майбутнє як фронт-енд розробника. Порада студенту: “Систематично робити те, що вирішив”.

Петришак Василь

Ментор напряму Java

Почав вивчати java у 2016 самостійно. Після закінчення 3-місячних курсів у Softserve IT academy знайшов свою першу роботу в Польщі без досвіду та знання мови. Тоді зрозумів, що немає нічого неможливого. Головне мати ціль, впевнено до неї рухатись і щоденно працювати. А ще моя позиція – не зупинятись на досягнутому і постійно розвиватись, як професійно, так і особисто.