Ментори Java | Foxminded - онлайн курсы программирования

Автор курсу

CEO FoxmindEd

Сергій Немчинський

Досвіду в програмуванні більше 20 років. Майже 15 з них - в Java. Працював у багатьох софтверних компаніях України. Паралельно викладав в навчальних центрах Luxoft, NetCraker і IntroPro.

Ментори

Євген Смородський

Java Developer

5років

В сфері Java

3роки

Викладання

В IT працював як сис. адмін, розробник, PM, ментор. 5 років комерційного досвіду в розробці, 3 роки в якості ментора. Розробляв мікросервіси, інтегрувався з олдскульними монолотами, допилював моноліти і т.д. Вдалося досить багато за ці роки. Маючи великий досвід менторства і розробки, оновив програму Foxminded до оновлених вимог ринку. Від студентів вимагаю в першу чергу вміти шукати і застосовувати знайдену інформацію.

Віктор Гогильчин

Java Team Lead

Soft Serve

5років

В сфері Java

4роки

Викладання

До того як стати програмістом, довго працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Вже більше 4х років працюю в компанії SoftServe. Моя порада студентам: Приділяй 80% часу теорії.

Костянтин Космачевський

Java Software Engineer

Epam

>5років

В сфері Java

>3років

Викладання

Комерційного досвіду роботи з Java - більше 5 років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п'яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Java, Spring, Spring Boot, Spring Cloud, PIvotal Cloud Foundry, JavaScript, TypeScript, Angular2+

Микола Лихожон

Java Team Lead

Ngoar

10років

В сфері Java

3роки

Викладання

Java розробником працюю вже більше 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов'язаних з ним.

Дмитро Киричик

Java Software Engineer

FoxmindEd Software

3роки

В сфері Java

1,5року

Викладання

За освітою інженер. Цікавився програмуванням ще зі школи. З 2017 року пишу на Java. Для пояснення незрозумілого, складного а також донесення своєї точки зору, використовую звичайні аналогії і добре знайомі речі з життя слухача. Студентам бажаю бути цілеспрямованими і постійними в прийнятих рішеннях, і, якщо навіть і повільно, але все ж впевнено рухатися до поставлених цілей.

Антон Гусєв

Senior Java Developer

Thomas Cook Group

8років

В сфері Java

2роки

Викладання

Встиг попрацювати системним адміністратором, дизайнером поліграфії, керівником відділу пре-прес на великому виробництві. Прийшов в IT 8 років тому.

Михайло Писаренко

Java Developer

SoftServe

3роки

В сфері Java

1рік

Викладання

У айті близько трьох років, ментором працюю більше року. Працюю мідл. Отримав бакалавра по Computer Science. Сертифікований java-розробник, працюю з Java близько 3 років. З курсів проходив JavaRush, SoftServe IT Academy і GlobalLogic Java Frameworks Pro Camp. Рада студентам: крім технічних навичок розвивати софт скіли і англійську.

Віталій Гайнулін

Java Developer

Epam

3роки

В сфері Java

2роки

Викладання

Ще з дитинства мріяв програмувати, пройшов шлях від Pascal / Delphi, VB до Java. Свого часу проміняв крісло керівника на книги по Java і туманну перспективу стати Junior Software Engineer. Жодного разу не довелося шкодувати про свій вибір.

Юрій Качмар

Senior Java Developer

Grid Dynamics

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

З джавою познайомився в 2015 році, коли пробував написати свій додаток на Android. Зрозумів, що не вистачає знань з мови програмування Java. Тоді пішов на курси і потрапив в бекенд розробку. Тим і займаюся з 2016 року. Всім студентам бажаю впевненості і не боятися ризикувати!

Андрій Шилін

Java Developer

Epam

2роки

В сфері Java

>3років

Викладання

Комерційного досвіду роботи з java близько 2-х років. Зараз займаю позицію backend- розробника в компанії Epam. Готовий ділитися знаннями з майбутніми java-розробниками.

Андрій Латишев

Software Engineer

Netcracker

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

Є розробником складних Інтерпрайз систем в області телекомунікацій. Крім досвіду в розробці і саппорт, маю великий досвід роботи зі студентами, постійно експериментую з впровадженням нових підходів в студентські проекти, намагаюся підтримувати актуальність і гнучкість в навчанні. Працюючи зі мною студент отримує необхідний багаж знань, а в підсумку і свою першу роботу.

Денис Тимофєєв

Java Developer

Стрим (группа компаний МТС)

3роки

В сфері Java

Комп'ютер побачив ще в школі і швидко зрозумів, що це - "моє". Вивчився на програміста в інституті і працюю за фахом. Останні 3 роки - з використанням Java, яку вчив самостійно. Сподіваюся, мій досвід буде корисний іншим.

Герасименко Євген

Senior Java Engineer

BlacBird

7років

В сфері Java

1рік

Викладання

В ІТ свій шлях починав як бізнес-аналітик. У якийсь момент імплементувати вимоги стало набагато цікавіше, ніж їх аналізувати і складати. І в даний момент я Senior Java Engineer, чому дуже радий. Завжди готовий допомогти розібратися і направити в потрібне русло.

Червинко Михайло

Java Developer

Epam

5років

В сфері Java

З 2015 року працюю Java-розробником. За цей час був key developer на п'яти успішних проектах, cейчас працюю в Epam. На останніх проектах активно використовували тільки нові технології Java11, Spring5, ElasticSearch7 і т.д. Сам я теж колись починав вчитися з курсів по Java Core, знаю як це. У 2018 році викладав Java8, мої студенти вдячні, а я за них гордий, багато влаштувалися розробниками. Мені подобається ділитися досвідом, знаннями, допомагати і мотивувати. Якщо зміг я, зможеш і ти :)

Нікітін Андрій

Middle Java Developer

DataArt

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

З 2015 року працюю Java-розробником. Також люблю освоювати нові технології, оскільки це цікаво і дає свіжий погляд на написання коду - тому маю комерційний досвід з Android, Kotlin, Nodejs. Брав участь в розробці як невеликих продуктів, так і enterprise систем. Із задоволенням поділюся своїм досвідом і допоможу в освоєнні Java!

Петренко Максим

Software Engineer

Epam

2роки

В сфері Java

1рік

Викладання

Java developer з 2-ма роками комерційної розробки. Люблю експериментувати, знаходити кілька рішень і вибирати те, що більше підходить. Є досвід, яким готовий ділитися зі студентами, підказувати оптимальні варіанти.

Сіренко Богдан

Software Engineer

SAP

>5років

В сфері Java

1рік

Викладання

Останні 5 років працюю в якості розробника в відділенні Shopping for Airlines, в основному фокусуючись на Java Enterprise проектах. Маю офіційну сертифікацію скрам майстра, certified scaled agile practitioner і оракловскую сертифікацію Java-розробника. Також крім менторських рад можу запропонувати студентам активну практику англійської мови в навчанні, так як вільно їм володію, як в письмовій, так і в розмовній мові.

Величко Ігор

Java Developer

Epam

>7років

В сфері Java

3роки

Викладання

Почав працювати в сфері IT в 2013 році. За фахом - математик, маю досвід викладання у ВНЗ, Java вивчав самостійно. Працював на різних проектах, в основному пов'язаних з web. Довелося попрацювати full-stack і back-end девелоперами, QA-автоматизаторів. Навчаючись, не бійтеся помилок - не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

Шулепов Владислав

Middle Software Developer

ISS Soft Ukraine

3роки

В сфері Java

1рік

Викладання

На даний момент займаюся розробкою трансляторів і статичних аналізаторів, що змушує занурюватися в нетрі специфікації Java. Вважаю, що головне в розробці - чистий, зрозумілий і підтримуваний код. У певний момент зрозумів, що мені цікаво робити світ навколо краще шляхом навчання і поширення знань, ніж та займаюся останнім часом.

Єфіменко Тетяна

Java Developer

Epam

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

Мій основний напрямок - веб-додатки. Люблю ділитися знаннями, розумію, як важливо мати досвідченого наставника в самому початку шляху. Студентам хочу побажати не боятися робити помилки.

Стань ментором в FoxmindEd

Вакансія
«Ментор навчального напрямку»:

Запрошуємо попрацювати профільних фахівців в якості ментора в навчальну компанію FoxmindEd

FoxmindEd - це навчальна компанія, яка створює нову генерацію розробників.

Ми формуємо наше внутрішнє IT-співтовариство на принципах взаємодопомоги і дружби. Щодня до нас приходять люди, для яких ми намагаємося цілком і повністю відкрити світ інформаційних технологій.

Наша мета - вивчити і працевлаштувати студента на бажану роботу.

Детальніше про роботу ментором в FoxmindEd

Шукаємо крутих менторів
для наших крутих студентів

Пам'ятаєш себе на старті кар'єри? Багатьом з нас не вистачало сильного ментора, який підкаже, направить, обговорить з тобою різні підходи, рішення, тренди.

Менторство - відмінний шанс отримати нові навички, поглянути на старі завдання під іншим кутом зору, структурувати базові знання і, звичайно, допомогти студентам.

Приєднуйся до нашої команди менторів - допоможи і собі, і студентам!

Як це буде виглядати:

1 година
зайнятості в день

Перевірка завдань, відповіді на запитання студентів і надання рекомендацій

Оплата від
кількості студентів

Ти можеш менторити стільки людей, скільки хочеш

2 місяці
випробувального терміну

Ми хочемо переконатися в тому, що кожен з нас якісно виконує свою роботу

Віддалена
робота

Без відриву
від основної роботи

Можливості, які ти отримаєш:

  • Спробуєш себе в якості ментора, а mentorship навички важливі для ролі Lead'а: +1 до твого резюме і особистого бренду
  • Покращиш свої навички комунікації, емпатію
  • Розшириш коло своїх знайомств
  • Сам краще розберешся в нюансах програмування в процесі навчання інших
  • Допоможеш студентам почати бажану кар'єру
  • Додатковий дохід за приємну справу
  • Можливо, зустрінеш ідеального колегу в свою команду;)
  • Реалізація власної/навчальної ідеї разом з групою студентів: свобода в спробах нових технологій, підходів

СТАТИ МЕНТОРОМ

Вкласти резюме


Связаться с нами

Связаться
с нами