Ментори Python

Титаренко

Титаренко Сергій

керівник і ментор напряму Python 

Software engineer в Intellias, 8 років в айті як фулстек, бекенд та девопс. Чому Python? Тому що це класна мова, на якій хочеться писати код навіть на вихідних.
Сердюк ментор

Сердюк Вадим

Ментор напряму Python 

Працюю в сфері IT вже 20 років. Більшу частину з різними обліковими та аналітичними системами для бухгалтерії та управління підприємством. Python почав використовувати ще у 2004-му році, як інструмент для генерації різних звітів. 8 років тому увійшов разом з Python в web-розробку і з тих пір активно його використовую в поєднанні з такими фреймфорками, як Django, Flask, Pyramid,CherryPy, Tornado та aiohttp. У своїй професійній діяльності займався не тільки розробкою, але й дизайном архітектури рішень і додатків, і бізнес-аналізом, і тестуванням, і впровадженням. Зараз займаю посаду Solution Architect в компанії EGT-Ukraine. Готовий ділитися своїми знаннями та досвідом з усіма охочими.
Безгачнюк

Безгачнюк Ярослав

Ментор напряму Python 

В даний час працюю в компанії Uvik Software на позиції Python Developer. Досвід в IT-сфері – 5 років. Маю досвід роботи як Backend розробника, так і Full Stack. До ІТ займався науковою діяльністю в сфері точного вимірювання об’єму і витрати природного газу. Буду радий допомогти бажаючим освоїти розробку з Python.
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами