Ментори Java

Сергій Сучок

ментор напрямку Java

Працюю 15 років в IT з них 13 – в двох найбільших українських банках, а останні 2 роки в проекті для найбільшого американського банку. Засновник порталу безкоштовної IT допомоги українським неприбутковим організаціям IT Толока. Проводжу тренінги з особистої продуктивності і свого часу був викладачем, тому вмію знайти підхід і зробити так, щоб студент зрозумів інформацію. Студентам бажаю терпіння і віри у власні сили, тому що будь-які знання вимагають плати – часу, зусиль і набитих гуль особистого і безцінного досвіду.

Олег Подолян

ментор напрямку Java

У 2016 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java у Дмитра Горського. Я дуже вдячний Дмитру за неоціненну допомогу в освоєнні як Java так і інших, дуже необхідних для програміста, навичок. Під час проходження курсів служив в Державній Прикордонній Служби України. Після закінчення курсів працював в основному над open-source проектами. Потім працював на фрілансі. Через 3 місяці отримав offer на позицію Middle Java Developer. Моя порада студентам: уважно і періодично перечитувати настанови студентам, так як це ключ до твердих практичних навичок і знань.

Андрій Кирильчук

ментор напрямку Java

«BeWarned» Team – Fullstack developer (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript / Android): Брав участь у створенні інфраструктури соціальної мережі для глухих і тих що погано чують. Розробляв і впроваджував серверні частини на java з подальшим розгортанням на серверах Amazon. Займався покриттям Unit і інтеграційними тестами, розробкою WEB інтерфейсів. Брав участь в розробці мобільних додатків на Android.

«SPORTMASTER»: Важкий інтерпрайс (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript). Розробка сховища.

Микола Лихожон

ментор напрямку Java

Java розробником працюю вже 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов’язаних з ним.

Константин Космачевский

ментор напрямку Java

Комерційного досвіду роботи з Java – близько 2-х років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п’яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Spring Boot, Amazon Web Services і суміжними технологіями. Раніше, близько 4-х років, займався системним програмуванням на мовах С і ST, а також прикладним програмуванням на JavaScript.

Ростислав Матушкин

ментор напрямку Java

Наймолодший наш ментор – Ростислав, цілеспрямований і в свої роки вже має пристойний досвід на Java. «У студентські роки я вирішив змінити спеціальність. Хочу на своєму прикладі показати, що зміна спеціальності це реально і можна домогтися високих результатів. Все в наших руках і голові, і ніколи не рпотрібно здаватися!» Порада студентам:« Не шукайте легких шляхів, треба багато віддавати, щоб багато отримати! Програмування це не легкий труд. »

Тимофєєв Денис Віталійович

Ментор напряму Java

Комп’ютер побачив ще у школі і швидко зрозумів, що це “моє”.
Вивчився на програміста в інституті і працюю за спеціальністю. Останні 3 роки – з використанням Java, котру вивчав самостійно.
Сподіваюся, що мій досвід буде корисним іншим.

Любов Усольцева

ментор напрямку Java

У школі я була постійною учасницею математико-логічних олімпіад, і взагалі це легко давалося, але на інформатики було нудно – ми вчили Word і Excel, і ніхто не говорив, що існує програмування. Відучившись три роки на журналістиці я вирішила спробувати “увійти в ІТ”. Почала вчити Java, тому що “Write once, run anywhere”. Мені подобається допомагати іншим, тому що пам’ятаю як іноді було важко і незрозуміло. Порада студенту: вдосконалюй англійську!

Віктор Гогільчин

ментор напрямку Java

У 2015 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java1 у Сергія Немчинського. Був лідером в групі. До цього працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Моя порада студентам: приділяй 80% часу теорії.

Кирило Ковальчук

ментор напрямку Java

Лист для тебе, новачок! Знайомся, це Кирило Ковальчук – твій Java-тренер в проекті FoxmindEd. “Привіт, Я – Кирило, Java Developer. 3 роки тому я спробував Джава. Вирішив стати ментором, щоб допомогти іншим швидко стартанути і уникнути більшості помилок новачків. Кожен скілл купується за допомогою різних шляхів, в основному досвідом і впертістю.

Евген Смородський

технічний керівник навчання на проекті та керівник напрямку Java

У грудні 2014 року мій друг дав мені перший том Хорстманна, в якому позначив олівцем що вчити, а про що забути. Написав кілька сервісів для спрощення свого адмінській життя “, – розповідає про себе Євген.” У червні 2015 го постукав в скайп до Сергія Немчінського, в серпні пересів на волонтерський проект, в січні 2016- го влаштувався на роботу девелопером. Зараз працюю в ролі PM’а і тімліда в стартапі.

Тетяна Воробйова

ментор напрямку Java

Працює розробником більше 8 років. Як Java developer – 6 років. Вже 4 роки працює Software Developer в IntroPro. Порада від Тетяни: “Я б порадила все пробувати на практиці, щоб руки запам’ятовували. Тому що 90% теорії вилітає в трубу, якщо нічим не закріплено. А ще читай Java Code Conventions і вчися правильно називати пакети.

Андрій Шилін

Ментор напряму Java

Комерційного досвіду роботи з java близько 2-х років
Зараз займаю позицію backend-розробника в компанії Epam.
Готовий ділитися знаннями з майбутніми java-розробниками.

Андрій Латишев

Ментор напряму Java

Розробник складних інтерпрайз систем в області телекомунікацій. Окрім досвіда в розробці і саппорті, маю великий досвід роботи зі студентами, постійно експерементую з впровадженням нових підходів в студентські проекти, намагаюсь підтримувати актуальність та гнучкість в навчанні. Можу сваритися, можу злитися, але завжди досягаю мети: студент отримує необхідний багаж знань, а в результаті – роботу.

Карнаух Вiталiй Iгорович

Ментор напряму Java

Працюю в IT-індустрії вже понад 5 років, працював більш ніж на 10 комерційних проектах. Пишу на Java та обожнюю Spring Framework та все, що його стосується. Початківцям в першу чергу раджу налаштуватися на довгу дистанцію і проявляти щирий інтерес до того, що ви робите. Ви, на жаль, не зможете стати програмістом за 1 ніч, тому дуже важливо знати, навіщо це тобі і яку мету ти переслідуєш.

Герасіменко Євгеній Сергійович

Ментор напряму Java

В IT свій шлях починав як бізнес-аналітик . В якийсь момент імплементувати потреби стало набагато цікавіше, ніж їх аналізувати та складати. І на даний момент я Senior Java Engineer, від чого дуже радію
Завжди готовий допомогти розібратися та направити в потрібне русло.

Антон Гусєв

ментор Java

Встиг попрацювати системним адміністратором, дизайнером поліграфії, керівником відділу пре-прес на великому виробництві. Прийшов в IT 8 років тому. На даний момент працює Senior Java розробником в Thomas Cook Group.

Всеволод Решетніков

ментор Java

Рустам Шавалієв

ментор Java

Антон Мацкевич

ментор Java

Цікавлюся вирішенням складних завдань на Java. Подобається бути ментором, якщо у людини лежить душа в програмування, і реалізовувати різні ідеї в результат. Цікавить робототехніка на рівні практичних рішень.

Роман Сиротюк

ментор Java

Написавши свою першу програму на Java, я зрозумів, що закохався в цю мову програмування. Зараз працюю на посаді Java Developer. Вважаю, що програмування – вид творчої діяльності людини, яка полягає в створенні шляху до вирішення завдання. Завжди існує багато різних варіантів реалізації рішення, але вміння знайти найбільш ефективний і в той же час найбільш простий спосіб є ознакою професіоналізму. Хочу допомагати людям вивчити цю мову і культуру написання коду, так як вважаю, що найбільш ефективним способом досягти цього є спільна робота учня і викладача.

Михайло Писаренко

ментор Java

Отримав бакалавра за напрямком Computer Science. Працюю з Java більше ніж півтора року. Проходив курси JavaRush, SoftServe IT Academy і GlobalLogic Java Frameworks Pro Camp. Порада студентам: крім технічних навичок розвивати софт скіли та англійську.

Глеб Бандаренка

ментор Java

Працює Java розробником останні 2 роки, до цього 3 роки був Fullstack девелопером.

Владислав Палій

ментор Java

Перше знайомство з Java було в 2015 році. Після деякого часу самостійного вивчення вирішив, що не вистачає наставника. Так я опинився на курсах FoxmindEd, по закінченню яких отримав job offer. На сьогоднішній день працюю Fullstack developer в одному з найбільших банків Європи.
Раджу приділяти час для вдосконалення англійської. Ідіть до своєї мети будь-що не стало і у Вас все вийде.

Михайло Глиба

ментор Java

Програмую 3 роки, Java / Scala / Groovy, цікавлюся розподіленими системами та функціональним підходом.
У вільний час читаю, відвідую концерти, подорожую.

Віталій Гайнулін

ментор Java

Ще з дитинства мріяв програмувати, пройшов шлях від Pascal/Delphi, VB до Java. В свій час проміняв крісло керівника на книги по джаві і туманну перспективу стати Junior Software Engineer. Жодного разу не довелося шкодувати про свій вибір.

Наразі працюю Java/Hybris розробником в компанії Epam.

Юрій Качмар 

ментор Java

З джавою познайомився в 2015 році коли пробував написати свій додаток на Android. Зрозумів, що бракує знань з мови програмування Java. Тоді пішов на курси і попав в бекенд розробку. Тим і займаюся з 2016 року. Всім студентам бажаю впевненості і не боятися ризикувати!))

Євген Пехуля

ментор Java

Почав працювати на 3м курсі університету IT спеціальності. В IT більше 6 років, працював як в невеликих компаніях так і в гіганті індустрії, такому як Ericsson в Швеції. Краще зробити продукт якісніше, ніж наспіх. У вільний час гуляю з собакою, захоплююся яхтингом, волейболом та іншими штуками.

Дмитро Кирічік

ментор Java

За освітою інженер. Цікавився програмуванням ще зі школи. З 2017 року пишу на Java.
Для пояснення незрозумілого, складного, а також донесення своєї точки зору, використовую звичайні аналогії і добре знайомі речі з життя слухача.
Студентам бажаю бути цілеспрямованими і постійними в прийнятих рішеннях, і, якщо навіть і повільно, але все ж впевнено рухатися до поставлених цілей.

Петришак Василь

Ментор напряму Java

Почав вивчати java у 2016 самостійно. Після закінчення 3-місячних курсів у Softserve IT academy знайшов свою першу роботу в Польщі без досвіду та знання мови. Тоді зрозумів, що немає нічого неможливого. Головне мати ціль, впевнено до неї рухатись і щоденно працювати. А ще моя позиція – не зупинятись на досягнутому і постійно розвиватись, як професійно, так і особисто.

Андрій Яріш

ментор Java

Спеціаліазуюсь на Java стеку – вважаю шо Java безсмертна і це досить універсальний і дорогий скіл.