Ментори Java

Сергій Сучок

ментор напрямку Java

Працюю 15 років в IT з них 13 – в двох найбільших українських банках, а останні 2 роки в проекті для найбільшого американського банку. Засновник порталу безкоштовної IT допомоги українським неприбутковим організаціям IT Толока. Проводжу тренінги з особистої продуктивності і свого часу був викладачем, тому вмію знайти підхід і зробити так, щоб студент зрозумів інформацію. Студентам бажаю терпіння і віри у власні сили, тому що будь-які знання вимагають плати – часу, зусиль і набитих гуль особистого і безцінного досвіду.

Олег Подолян

ментор напрямку Java

У 2016 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java у Дмитра Горського. Я дуже вдячний Дмитру за неоціненну допомогу в освоєнні як Java так і інших, дуже необхідних для програміста, навичок. Під час проходження курсів служив в Державній Прикордонній Служби України. Після закінчення курсів працював в основному над open-source проектами. Потім працював на фрілансі. Через 3 місяці отримав offer на позицію Middle Java Developer. Моя порада студентам: уважно і періодично перечитувати настанови студентам, так як це ключ до твердих практичних навичок і знань.

Андрій Кирильчук

ментор напрямку Java

«BeWarned» Team – Fullstack developer (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript / Android): Брав участь у створенні інфраструктури соціальної мережі для глухих і тих що погано чують. Розробляв і впроваджував серверні частини на java з подальшим розгортанням на серверах Amazon. Займався покриттям Unit і інтеграційними тестами, розробкою WEB інтерфейсів. Брав участь в розробці мобільних додатків на Android.

«SPORTMASTER»: Важкий інтерпрайс (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript). Розробка сховища.

Микола Лихожон

ментор напрямку Java

Java розробником працюю вже 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов’язаних з ним.

Евген Смородський

технічний керівник навчання на проекті та керівник напрямку Java

У грудні 2014 року мій друг дав мені перший том Хорстманна, в якому позначив олівцем що вчити, а про що забути. Написав кілька сервісів для спрощення свого адмінській життя “, – розповідає про себе Євген.” У червні 2015 го постукав в скайп до Сергія Немчінського, в серпні пересів на волонтерський проект, в січні 2016- го влаштувався на роботу девелопером. Зараз працюю в ролі PM’а і тімліда в стартапі.

Тетяна Воробйова

ментор напрямку Java

Працює розробником більше 8 років. Як Java developer – 6 років. Вже 4 роки працює Software Developer в IntroPro. Порада від Тетяни: “Я б порадила все пробувати на практиці, щоб руки запам’ятовували. Тому що 90% теорії вилітає в трубу, якщо нічим не закріплено. А ще читай Java Code Conventions і вчися правильно називати пакети.

Андрій Шилін

Ментор напряму Java

Комерційного досвіду роботи з java близько 2-х років
Зараз займаю позицію backend-розробника в компанії Epam.
Готовий ділитися знаннями з майбутніми java-розробниками.

Андрій Латишев

Ментор напряму Java

Розробник складних інтерпрайз систем в області телекомунікацій. Окрім досвіда в розробці і саппорті, маю великий досвід роботи зі студентами, постійно експерементую з впровадженням нових підходів в студентські проекти, намагаюсь підтримувати актуальність та гнучкість в навчанні. Можу сваритися, можу злитися, але завжди досягаю мети: студент отримує необхідний багаж знань, а в результаті – роботу.

Карнаух Вiталiй Iгорович

Ментор напряму Java

Працюю в IT-індустрії вже понад 5 років, працював більш ніж на 10 комерційних проектах. Пишу на Java та обожнюю Spring Framework та все, що його стосується. Початківцям в першу чергу раджу налаштуватися на довгу дистанцію і проявляти щирий інтерес до того, що ви робите. Ви, на жаль, не зможете стати програмістом за 1 ніч, тому дуже важливо знати, навіщо це тобі і яку мету ти переслідуєш.

Герасіменко Євгеній Сергійович

Ментор напряму Java

В IT свій шлях починав як бізнес-аналітик . В якийсь момент імплементувати потреби стало набагато цікавіше, ніж їх аналізувати та складати. І на даний момент я Senior Java Engineer, від чого дуже радію
Завжди готовий допомогти розібратися та направити в потрібне русло.

Тимофєєв Денис Віталійович

Ментор напряму Java

Комп’ютер побачив ще у школі і швидко зрозумів, що це “моє”.
Вивчився на програміста в інституті і працюю за спеціальністю. Останні 3 роки – з використанням Java, котру вивчав самостійно.
Сподіваюся, що мій досвід буде корисним іншим.

Червінко Михайло

Ментор напряму Java

З 2015 року працюю Java-розробником. За цей час був key developer на п’яти успішних проектах, зараз працюю в Epam. На останніх проектах активно використовували тільки нові технології Java11, Spring5, ElasticSearch7 та інші. Сам я також колись починав навчатись з курсів по Java Core, знаю як це. У 2018 році викладав Java8, мої студенти вдячні, а я пишаюся ними, багато з них влаштувались розробниками. Мені подобається ділитися досвідом, знаннями, допомагати та мотивувати. Якщо я зміг, зможеш і ти:)

Дмитро Кирічік

ментор Java

За освітою інженер. Цікавився програмуванням ще зі школи. З 2017 року пишу на Java.
Для пояснення незрозумілого, складного, а також донесення своєї точки зору, використовую звичайні аналогії і добре знайомі речі з життя слухача.
Студентам бажаю бути цілеспрямованими і постійними в прийнятих рішеннях, і, якщо навіть і повільно, але все ж впевнено рухатися до поставлених цілей.

Константин Космачевский

ментор напрямку Java

Комерційного досвіду роботи з Java – близько 2-х років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п’яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Spring Boot, Amazon Web Services і суміжними технологіями. Раніше, близько 4-х років, займався системним програмуванням на мовах С і ST, а також прикладним програмуванням на JavaScript.

Віктор Гогільчин

ментор напрямку Java

У 2015 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java1 у Сергія Немчинського. Був лідером в групі. До цього працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Моя порада студентам: приділяй 80% часу теорії.

Михайло Писаренко

ментор Java

Отримав бакалавра за напрямком Computer Science. Працюю з Java більше ніж півтора року. Проходив курси JavaRush, SoftServe IT Academy і GlobalLogic Java Frameworks Pro Camp. Порада студентам: крім технічних навичок розвивати софт скіли та англійську.

Антон Гусєв

ментор Java

Встиг попрацювати системним адміністратором, дизайнером поліграфії, керівником відділу пре-прес на великому виробництві. Прийшов в IT 8 років тому. На даний момент працює Senior Java розробником в Thomas Cook Group.

Владислав Палій

ментор Java

Перше знайомство з Java було в 2015 році. Після деякого часу самостійного вивчення вирішив, що не вистачає наставника. Так я опинився на курсах FoxmindEd, по закінченню яких отримав job offer. На сьогоднішній день працюю Fullstack developer в одному з найбільших банків Європи.
Раджу приділяти час для вдосконалення англійської. Ідіть до своєї мети будь-що не стало і у Вас все вийде.

Віталій Гайнулін

ментор Java

Ще з дитинства мріяв програмувати, пройшов шлях від Pascal/Delphi, VB до Java. В свій час проміняв крісло керівника на книги по джаві і туманну перспективу стати Junior Software Engineer. Жодного разу не довелося шкодувати про свій вибір.

Наразі працюю Java/Hybris розробником в компанії Epam.

Телятко Віктор

Ментор напряму Java

Наприкінці 2016 року я дізнався про курси Сергія Немчинського по Java. Був у групі Євгена Смородського. Завдяки Євгену я освоїв основи Java, Clean Code, фреймворки та багато іншого. Успішно закінчив курси у 2017 році. Сьогодні я працюю Software Engineer в компанії EPAM. Мови розробки – Java, Javascript.

Юрій Качмар 

ментор Java

З джавою познайомився в 2015 році коли пробував написати свій додаток на Android. Зрозумів, що бракує знань з мови програмування Java. Тоді пішов на курси і попав в бекенд розробку. Тим і займаюся з 2016 року. Всім студентам бажаю впевненості і не боятися ризикувати!))

Федосов Максим

Ментор напряму Java

Мене звати Максим, я Java developer, живу у Києві. Легко знаходжу спільну мову з людьми, вмію організовувати роботу, отримую задоволення від навчання людей та їх подальшого зростання. На даний момент працюю в Бельгійській компанії над проектом для банків.

Ковпака Денис

ментор Java

Працюю в сфері IT з 2012 року. Починав як  C++ розробник, з часом перекваліфікувався у Java EE розробника. Маю практичний досвід роботи в розробці великих Enterprise додатків – банківська сфера, медицина, телекомунікація. Керуюсь правилом: “Пишіть код так, ніби супроводжувати його буде схильний до насильства психопат, котрий знає, де ви живете).”

Приходько Кирило

ментор Java

Працюю програмістом на Java третій рік. Мене надихає рішення поставленого завдання. Приємно робити світ краще. Цікавлюся різними open-source проектами, підходами та новими версіями вже відомих інструментів. Працював на трьох різних проектах. Маю досвід як в стартапах, так і на проектах в продакшені. З радістю поділюся своїми знаннями зі студентами. Вважаю, що шлях від початку вивчення Java до першої роботи необхідно максимально скоротити. У перші місяці роботи буде отримана достатня мотивація для продовження навчання самостійно та усунення будь-яких прогалин.

Нікітін Андрій

ментор Java

Почав самостійне вивчення Java в 2014 році, закінчив курси GoIT в групі Сергія Немчинського. З 2015 року працюю Java-розробником. Також люблю освоювати нові технології, оскільки це цікаво і дає свіжий погляд на написання коду – тож маю комерційний досвід з Android, Kotlin, Nodejs. Брав участь у розробці як невеликих продуктів, так і enterprise систем. З задоволенням поділюся своїм досвідом і допоможу в освоєнні Java!

Гузенко

Гузенко Ігор

ментор Java

Працюю Software Engineer at CyberVision, Inc. Мій кар’єрний шлях розпочався у 2014 році із внутрішніх курсів однієї з ІТ компаній. Оскільки такі курси були повністю спрямовані на самостійне навчання, я на власному досвіді відчув як іноді не вистачає поради від інженера з досвідом і як легко, здавалось
би, не важка задачка може загнати початківця у глухий кут. Тож я вирішив прийняти участь у менторстві задля того, щоб допомогти початківцям уникнути таких ситуацій і мотивувати стати висококваліфікованими спеціалістами. На даний момент працюю в області Big Data і є учасником кількох проектів організації Apache Software Foundation.
Сиренко

Сіренко Богдан

ментор Java

Програмування прийшло в моє життя зі вступом на спеціальність інформатика Каразінського мех-мата. Основна теоретична та практична бази були отримані також там, звісно паралельно працюючи на 4 курсі в якості джуна на Java і C у Харкові. Після закінчення бакалаврату я вирішив спробувати щось нове для себе і поїхав закінчувати магістратуру в Ніццу, спеціалізуючись на computer networks. Після успішного закінчення вирішив на якийсь час залишитися попрацювати у Франції і таким чином потрапив до компанії Амадеус, яка є найбільшим у світі IT-провайдером в авіа бізнесі, і відповідно основний офіс розробки якої знаходиться на Лазурному узбережжі. Останні 5 років працюю в якості розробника у відділенні Shopping for Airlines, в основному фокусуючись на Java Enterprise проектах. Маю офіційну сертифікацію скрам майстра, certified scaled agile practitioner та оракловську сертифікацію Java-розробника. Також крім менторських порад можу запропонувати студентам активну практику англійської мови в навчанні, так як вільно нею володію, як в письмовій, так і в розмовній формі.
Петренко

Петренко Максим

ментор Java

Java developer з двома роками досвіду комерційної розробки. Люблю експериментувати, знаходити декілька рішень і обирати те, що більше підходить. Є досвід, яким готовий ділитися зі студентами, підказувати оптимальні варіанти.