Ментори Java

Рустам Шавалієв

ментор Java

Антон Мацкевич

ментор Java

Цікавлюся вирішенням складних завдань на Java. Подобається бути ментором, якщо у людини лежить душа в програмування, і реалізовувати різні ідеї в результат. Цікавить робототехніка на рівні практичних рішень.

Роман Сиротюк

ментор Java

Написавши свою першу програму на Java, я зрозумів, що закохався в цю мову програмування. Зараз працюю на посаді Java Developer. Вважаю, що програмування – вид творчої діяльності людини, яка полягає в створенні шляху до вирішення завдання. Завжди існує багато різних варіантів реалізації рішення, але вміння знайти найбільш ефективний і в той же час найбільш простий спосіб є ознакою професіоналізму. Хочу допомагати людям вивчити цю мову і культуру написання коду, так як вважаю, що найбільш ефективним способом досягти цього є спільна робота учня і викладача.

Дмитро Вернер

ментор Java

Почав свій шлях з Automation QA, але тяга до програмування взяла гору і вже більше року займаюся Backend розробкою на Java. Прагну постійно вдосконалюватися і отримувати нові навички і знання.

Дмитро Кирічік

ментор Java

За освітою інженер. Цікавився програмуванням ще зі школи. З 2017 року пишу на Java.
Для пояснення незрозумілого, складного, а також донесення своєї точки зору, використовую звичайні аналогії і добре знайомі речі з життя слухача.
Студентам бажаю бути цілеспрямованими і постійними в прийнятих рішеннях, і, якщо навіть і повільно, але все ж впевнено рухатися до поставлених цілей.

Віктор Гогільчин

ментор Java

У 2015 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java1 у Сергія Немчинського. Був лідером в групі. До цього працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Моя порада студентам: приділяй 80% часу теорії.

Глеб Бандаренка

ментор Java

Працює Java розробником останні 2 роки, до цього 3 роки був Fullstack девелопером.

Владислав Палій

ментор Java

Перше знайомство з Java було в 2015 році. Після деякого часу самостійного вивчення вирішив, що не вистачає наставника. Так я опинився на курсах FoxmindEd, по закінченню яких отримав job offer. На сьогоднішній день працюю Fullstack developer в одному з найбільших банків Європи.
Раджу приділяти час для вдосконалення англійської. Ідіть до своєї мети будь-що не стало і у Вас все вийде.

Сергій Сучок

ментор Java

Працюю 15 років в IT з них 13 – в двох найбільших українських банках, а останні 2 роки в проекті для найбільшого американського банку. Засновник порталу безкоштовної IT допомоги українським неприбутковим організаціям IT Толока. Проводжу тренінги з особистої продуктивності і свого часу був викладачем, тому вмію знайти підхід і зробити так, щоб студент зрозумів інформацію. Студентам бажаю терпіння і віри у власні сили, тому що будь-які знання вимагають плати – часу, зусиль і набитих гуль особистого і безцінного досвіду.

Олег Подолян

ментор Java

У 2016 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java у Дмитра Горського. Я дуже вдячний Дмитру за неоціненну допомогу в освоєнні як Java так і інших, дуже необхідних для програміста, навичок. Під час проходження курсів служив в Державній Прикордонній Служби України. Після закінчення курсів працював в основному над open-source проектами. Потім працював на фрілансі. Через 3 місяці отримав offer на позицію Middle Java Developer. Моя порада студентам: уважно і періодично перечитувати настанови студентам, так як це ключ до твердих практичних навичок і знань

Николай Лихожон

ментор Java

Java разработчиком работаю уже 10 лет, в основном, на европейские компании с представительствами в Киеве. Опыта за это время накопилось немало, поэтому возникло желание им поделиться. В последнее время разрабатывал микро-сервисы как на чистом JEE7 так и с использованием Spring Boot. Интересуюсь JavaScript и стеком технологий связанным с ним.

Андрій Кирильчук

ментор Java

«BeWarned» Team – Fullstack developer (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript / Android): Брав участь у створенні інфраструктури соціальної мережі для глухих і тих що погано чують. Розробляв і впроваджував серверні частини на java з подальшим розгортанням на серверах Amazon. Займався покриттям Unit і інтеграційними тестами, розробкою WEB інтерфейсів. Брав участь в розробці мобільних додатків на Android.

«SPORTMASTER»: Важкий інтерпрайс (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript). Розробка сховища.

Костянтин Космачевський

ментор Java

Коммерческого опыта работы с Java — около 2-х лет. Управлял разработкой Building Management System (программно-аппаратный комплекс управления зданием) в команде до пяти человек. Сейчас backend-разработчик со стеком Spring Boot, Amazon Web Services и смежными технологиями. Ранее, около 4-х лет, занимался системным программированием на языках С и ST а также прикладным программированием на JavaScript.

Игорь Горбунов

ментор Java

Комерційного досвіду роботи з Java – близько 2-х років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п’яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Spring Boot, Amazon Web Services і суміжними технологіями. Раніше, близько 4-х років, займався системним програмуванням на мовах С і ST, а також прикладним програмуванням на JavaScript.

Евген Смородський

керівник и ментор Java

У грудні 2014 року мій друг дав мені перший том Хорстманна, в якому позначив олівцем що вчити, а про що забути. Написав кілька сервісів для спрощення свого адмінській життя “, – розповідає про себе Євген.” У червні 2015 го постукав в скайп до Сергія Немчінського, в серпні пересів на волонтерський проект, в січні 2016- го влаштувався на роботу девелопером. Зараз працюю в ролі PM’а і тімліда в стартапі.

Любов Усольцева

ментор Java

У школі я була постійною учасницею математико-логічних олімпіад, і взагалі це легко давалося, але на інформатики було нудно – ми вчили Word і Excel, і ніхто не говорив, що існує програмування. Відучившись три роки на журналістиці я вирішила спробувати “увійти в ІТ”. Почала вчити Java, тому що “Write once, run anywhere”. Мені подобається допомагати іншим, тому що пам’ятаю як іноді було важко і незрозуміло. Порада студенту: вдосконалюй англійську!

Микола Лихожон

ментор Java

Java розробником працюю вже 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов’язаних з ним.

Андрій Яріш

ментор Java

Спеціаліазуюсь на Java стеку – вважаю шо Java безсмертна і це досить універсальний і дорогий скіл.