Ментори Java

Сергій Сучок

ментор напрямку Java

Працюю 15 років в IT з них 13 – в двох найбільших українських банках, а останні 2 роки в проекті для найбільшого американського банку. Засновник порталу безкоштовної IT допомоги українським неприбутковим організаціям IT Толока. Проводжу тренінги з особистої продуктивності і свого часу був викладачем, тому вмію знайти підхід і зробити так, щоб студент зрозумів інформацію. Студентам бажаю терпіння і віри у власні сили, тому що будь-які знання вимагають плати – часу, зусиль і набитих гуль особистого і безцінного досвіду.

Олег Подолян

ментор напрямку Java

У 2016 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java у Дмитра Горського. Я дуже вдячний Дмитру за неоціненну допомогу в освоєнні як Java так і інших, дуже необхідних для програміста, навичок. Під час проходження курсів служив в Державній Прикордонній Служби України. Після закінчення курсів працював в основному над open-source проектами. Потім працював на фрілансі. Через 3 місяці отримав offer на позицію Middle Java Developer. Моя порада студентам: уважно і періодично перечитувати настанови студентам, так як це ключ до твердих практичних навичок і знань.

Андрій Кирильчук

ментор напрямку Java

«BeWarned» Team – Fullstack developer (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript / Android): Брав участь у створенні інфраструктури соціальної мережі для глухих і тих що погано чують. Розробляв і впроваджував серверні частини на java з подальшим розгортанням на серверах Amazon. Займався покриттям Unit і інтеграційними тестами, розробкою WEB інтерфейсів. Брав участь в розробці мобільних додатків на Android.

«SPORTMASTER»: Важкий інтерпрайс (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript). Розробка сховища.

Микола Лихожон

ментор напрямку Java

Java розробником працюю вже 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов’язаних з ним.

Евген Смородський

технічний керівник навчання на проекті та керівник напрямку Java

У грудні 2014 року мій друг дав мені перший том Хорстманна, в якому позначив олівцем що вчити, а про що забути. Написав кілька сервісів для спрощення свого адмінській життя “, – розповідає про себе Євген.” У червні 2015 го постукав в скайп до Сергія Немчінського, в серпні пересів на волонтерський проект, в січні 2016- го влаштувався на роботу девелопером. Зараз працюю в ролі PM’а і тімліда в стартапі.

Андрій Латишев

Ментор напряму Java

Розробник складних інтерпрайз систем в області телекомунікацій. Окрім досвіда в розробці і саппорті, маю великий досвід роботи зі студентами, постійно експерементую з впровадженням нових підходів в студентські проекти, намагаюсь підтримувати актуальність та гнучкість в навчанні. Можу сваритися, можу злитися, але завжди досягаю мети: студент отримує необхідний багаж знань, а в результаті – роботу.

Андрій Шилін

Ментор напряму Java

Комерційного досвіду роботи з java близько 2-х років
Зараз займаю позицію backend-розробника в компанії Epam.
Готовий ділитися знаннями з майбутніми java-розробниками.

Герасіменко Євгеній

Ментор напряму Java

В IT свій шлях починав як бізнес-аналітик . В якийсь момент імплементувати потреби стало набагато цікавіше, ніж їх аналізувати та складати. І на даний момент я Senior Java Engineer, від чого дуже радію
Завжди готовий допомогти розібратися та направити в потрібне русло.

Тимофєєв Денис

Ментор напряму Java

Комп’ютер побачив ще у школі і швидко зрозумів, що це “моє”.
Вивчився на програміста в інституті і працюю за спеціальністю. Останні 3 роки – з використанням Java, котру вивчав самостійно.
Сподіваюся, що мій досвід буде корисним іншим.

Червінко Михайло

Ментор напряму Java

З 2015 року працюю Java-розробником. За цей час був key developer на п’яти успішних проектах, зараз працюю в Epam. На останніх проектах активно використовували тільки нові технології Java11, Spring5, ElasticSearch7 та інші. Сам я також колись починав навчатись з курсів по Java Core, знаю як це. У 2018 році викладав Java8, мої студенти вдячні, а я пишаюся ними, багато з них влаштувались розробниками. Мені подобається ділитися досвідом, знаннями, допомагати та мотивувати. Якщо я зміг, зможеш і ти:)

Дмитро Кирічік

ментор Java

За освітою інженер. Цікавився програмуванням ще зі школи. З 2017 року пишу на Java.
Для пояснення незрозумілого, складного, а також донесення своєї точки зору, використовую звичайні аналогії і добре знайомі речі з життя слухача.
Студентам бажаю бути цілеспрямованими і постійними в прийнятих рішеннях, і, якщо навіть і повільно, але все ж впевнено рухатися до поставлених цілей.

Константин Космачевский

ментор напрямку Java

Комерційного досвіду роботи з Java – близько 2-х років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п’яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Spring Boot, Amazon Web Services і суміжними технологіями. Раніше, близько 4-х років, займався системним програмуванням на мовах С і ST, а також прикладним програмуванням на JavaScript.

Віктор Гогільчин

ментор напрямку Java

У 2015 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java1 у Сергія Немчинського. Був лідером в групі. До цього працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Моя порада студентам: приділяй 80% часу теорії.

Михайло Писаренко

ментор Java

Отримав бакалавра за напрямком Computer Science. Працюю з Java більше ніж півтора року. Проходив курси JavaRush, SoftServe IT Academy і GlobalLogic Java Frameworks Pro Camp. Порада студентам: крім технічних навичок розвивати софт скіли та англійську.

Антон Гусєв

ментор Java

Встиг попрацювати системним адміністратором, дизайнером поліграфії, керівником відділу пре-прес на великому виробництві. Прийшов в IT 8 років тому. На даний момент працює Senior Java розробником в Thomas Cook Group.

Владислав Палій

ментор Java

Перше знайомство з Java було в 2015 році. Після деякого часу самостійного вивчення вирішив, що не вистачає наставника. Так я опинився на курсах FoxmindEd, по закінченню яких отримав job offer. На сьогоднішній день працюю Fullstack developer в одному з найбільших банків Європи.
Раджу приділяти час для вдосконалення англійської. Ідіть до своєї мети будь-що не стало і у Вас все вийде.

Віталій Гайнулін

ментор Java

Ще з дитинства мріяв програмувати, пройшов шлях від Pascal/Delphi, VB до Java. В свій час проміняв крісло керівника на книги по джаві і туманну перспективу стати Junior Software Engineer. Жодного разу не довелося шкодувати про свій вибір.

Наразі працюю Java/Hybris розробником в компанії Epam.

Федосов Максим

Ментор напряму Java

Мене звати Максим, я Java developer, живу у Києві. Легко знаходжу спільну мову з людьми, вмію організовувати роботу, отримую задоволення від навчання людей та їх подальшого зростання. На даний момент працюю в Бельгійській компанії над проектом для банків.

Юрій Качмар 

ментор Java

З джавою познайомився в 2015 році коли пробував написати свій додаток на Android. Зрозумів, що бракує знань з мови програмування Java. Тоді пішов на курси і попав в бекенд розробку. Тим і займаюся з 2016 року. Всім студентам бажаю впевненості і не боятися ризикувати!))

Петренко

Петренко Максим

ментор Java

Java developer з двома роками досвіду комерційної розробки. Люблю експериментувати, знаходити декілька рішень і обирати те, що більше підходить. Є досвід, яким готовий ділитися зі студентами, підказувати оптимальні варіанти.

Нікітін Андрій

ментор Java

Почав самостійне вивчення Java в 2014 році, закінчив курси GoIT в групі Сергія Немчинського. З 2015 року працюю Java-розробником. Також люблю освоювати нові технології, оскільки це цікаво і дає свіжий погляд на написання коду – тож маю комерційний досвід з Android, Kotlin, Nodejs. Брав участь у розробці як невеликих продуктів, так і enterprise систем. З задоволенням поділюся своїм досвідом і допоможу в освоєнні Java!

Величко

Величко Ігор

ментор напряму Java

Працюю в компанії EPAM на позиції Java developer. Почав працювати в сфері IT у 2013 році. За спеціальністю – математик, маю досвід викладання у ВНЗ, Java вивчав самостійно. Працював на різних проектах, в основному пов’язаних з web. Довелося попрацювати full-stack та back-end девелоперами, QA-автоматизатором. Навчаючись, не бійтеся помилок – не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Сиренко

Сіренко Богдан

ментор Java

Програмування прийшло в моє життя зі вступом на спеціальність інформатика Каразінського мех-мата. Основна теоретична та практична бази були отримані також там, звісно паралельно працюючи на 4 курсі в якості джуна на Java і C у Харкові. Після закінчення бакалаврату я вирішив спробувати щось нове для себе і поїхав закінчувати магістратуру в Ніццу, спеціалізуючись на computer networks. Після успішного закінчення вирішив на якийсь час залишитися попрацювати у Франції і таким чином потрапив до компанії Амадеус, яка є найбільшим у світі IT-провайдером в авіа бізнесі, і відповідно основний офіс розробки якої знаходиться на Лазурному узбережжі. Останні 5 років працюю в якості розробника у відділенні Shopping for Airlines, в основному фокусуючись на Java Enterprise проектах. Маю офіційну сертифікацію скрам майстра, certified scaled agile practitioner та оракловську сертифікацію Java-розробника. Також крім менторських порад можу запропонувати студентам активну практику англійської мови в навчанні, так як вільно нею володію, як в письмовій, так і в розмовній формі.
Yefimenko

Єфіменко Тетяна

ментор напряму Java

За освітою – інженер геоінформаційних систем. Працюю Java back-end розробником з 2015 року. Починала зі стажування в  NixSolutions, далі 2,5 роки пропрацювала розробником в Globallogic. На даний момент працюю в Еpam Systems. Мій основний напрям – веб-додатки. Люблю ділитися знаннями, розумію, як важливо мати досвідченого наставника на самому початку шляху. Студентам хочу побажати не боятися робити помилки.
Шулепов

Шулєпов Владислав

ментор напряму Java

Займаюся Java розробкою з 2017 року. Починав з розробки прикладних програм в якості фріланс-розробника. На даний момент – Middle Software Developer в ISS Soft Ukraine, займаюся розробкою трансляторів і статичних аналізаторів, що змушує занурюватися в нетрі специфікації Java. Вважаю, що головне в розробці – чистий, зрозумілий та підтримуваний код. У певний момент зрозумів, що мені цікаво робити світ навколо краще шляхом навчання та поширення знань, чим і займаюсь останнім часом.
Pavlenko

Павленко Ігор

ментор напряму Java

Маю 8 років комерційного досвіду в ІТ, за цей час працював в різних аутсорс фірмах, з клієнтами із США, Європи, Південної Африки. Зараз працюю на посаді Senior Java Developer і маю доволі багато знань по Java, хочу поділитися цими знаннями з кожним бажаючим. Вважаю, що для досягнення мети найголовніше – це бажання та самодисципліна.
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами