Ментори Front-End

Олексій Тюрін

керівник і ментор Front-End

Протягом останніх трьох років працює як фронтенд розробник, в сфері веб-розробки майданчиків з онлайн освіти. У минулому інженер з телекомунікаційного устаткування. Має величезний досвід роботи на Angular 4+. Проходив навчання по JavaScript і TypeScript в Luxoft Training Center.

Войтко Вадим

ментор Front-End

Маю більше року комерційного досвіду FrontEnd розробки. Викладаю Js і Vue.js в академії ШАГ. Знаю Vue.js, React і Angular. Зараз розвиваюся в області реактивного програмування. Вільний час присвячую різним видам спорту.

Евген Сметана

ментор Front-End

Працював в аутсорс, в продуктових компаніях і стартапи.
Почав шлях в IT з верстки макетів, з’їв собаку в підтримці legacy code. Сумарний досвід більше 4-х років в розробці.

Вважаю що знаннями потрібно ділитися, а оскільки у мене був ментор в розробці – вважаю своїм обов’язком навчати інших. Навчу верстати і писати код на jQuery, але сам в даний момент пишу на React, Redux.

Вважаю одним з найважливіших якостей сучасного розробника – вміти гуглити, намагатися самому знайти відповіді і рішення деяких проблем.
Якщо гугл не допоміг – допоможу я.

Ростислав Рошкович

ментор Front-End

Вважаю, що запорука досягнення поставлених цілей – правильне планування та максимальні зусилля. В свій час я повністю поринув в світ web – програмування, поглинаючі нові знання як губка. І можу сказати з впевненістю, якщо Ви працюєте над собою, знаходите відповідь на кожне питання «Чому і як?» – результат буде не за горами. Ну, а правильна мотивація допоможе зробити все в два рази швидше!