Ментори Front-End

Олексій Тюрін

автор курсу Front-End

Протягом останніх трьох років працює як фронтенд розробник, в сфері веб-розробки майданчиків з онлайн освіти. У минулому інженер з телекомунікаційного устаткування. Має величезний досвід роботи на Angular 4+. Проходив навчання по JavaScript і TypeScript в Luxoft Training Center.

Шарун Марина

ментор Front-End

Вирішивши два роки тому грунтовно розібратися що ж таке ІТ, я самостійно почала вивчати ази html css js, з часом повністю перекваліфікувавшись у фронт-енд розробника. Зараз це моя професія, але я пам’ятаю, як це було не зрозуміло на початку, і як багато месса в голові, котру може розібрати тільки гарний наставник. Тут сподіваюсь допомогти розібратися тим, хто чітко бачить своє майбутнє як фронт-енд розробника. Порада студенту: “Систематично робити те, що вирішив”.

Евген Сметана

ментор Front-End

Працював в аутсорс, в продуктових компаніях і стартапи.
Почав шлях в IT з верстки макетів, з’їв собаку в підтримці legacy code. Сумарний досвід більше 4-х років в розробці.

Вважаю що знаннями потрібно ділитися, а оскільки у мене був ментор в розробці – вважаю своїм обов’язком навчати інших. Навчу верстати і писати код на jQuery, але сам в даний момент пишу на React, Redux.

Вважаю одним з найважливіших якостей сучасного розробника – вміти гуглити, намагатися самому знайти відповіді і рішення деяких проблем.
Якщо гугл не допоміг – допоможу я.

Шевчук

Шевчук Юрій

ментор Front-End

Займаюсь фронтендом більше 5 років. Починав вчити html/css/js самостійно, тому розумію як важливо отримати настанову зі строни. Не боятися пробувати, навіть якщо не впевнені у правильності рішення.

Связаться с нами

Зв'язатися
з нами