Ментори C#/.Net

Дмитро Лежень

керівник і ментор C#/.NET

.Net team lead, досвід роботи з технологією більше 10 років.

Алекс Лиманський

ментор C#/.NET

Досвід розробки – 3 роки некомерційної, 1 рік- комерційної. На даний момент – Full-Stack Developer. Спеціалізація – хмарні технології зі стека Microsoft з використанням .Net Core.

Бажаючим навчитися будь-IT діяльності, будь то розробка або тестування, я б порадив, в першу чергу, бути в цьому зацікавленим.
Якщо людині нецікаво, як саме працює той чи інший інструмент, якщо головне – зробити, а як саме – не важливо, то IT може здатися нудним і занудним заняттям. Але, навпаки, якщо людина докопується до дрібниць, хоче зрозуміти весь flow від початку до кінця, щиро дивується чому щось працює так, а не інакше, то рано чи пізно він знайде себе в IT. Головне – бажання, терпіння і велика залученість в процес.

Ананьєв Микола

ментор C#/.NET

Працюю в IT сфері 2 роки. До цього в рамках наукової діяльності займався розробкою вимірювальних систем та шляхів вимірювання (так займався, що довелося запатентувати). На даний момент працюю .Net розробником.
Зможу поділитися власним досвідом у .Net розробці та допомогти увійти в IT.

Логвін Михайло

ментор C#/.NET

Маю майже 2 роки комерційного досвіду розробки на платформі .NET. На даний момент – Full stack .net developer. Готовий підказати та допомогти з будь-якими питаннями по моїй спеціалізації.

Коцаб’юк Микола

ментор C#/.NET

Являюсь Full Stack Software Engineer і маю більше трьох років досвіду комерційної розробки десктопних та веб-програм. На даний час розробляю мікро-сервісне рішення, використовуючи Azure. Являюсь Microsoft Student Partner за активну діяльність в популяризіції .Net технологій. Люблю стежити за останніми трендами IT, відвідувати конференції та автоматизовувати рутинну роботу. Намагаюся досягнути дзен в написанні чистого та оптимізованого коду. Буду радий плідній співпраці:)
Иванов

Іванов Євгеній

ментор C#/.NET

Працюю в компанії Artisans Online LLC на позиції Full Stack .NET Developer. Програмуванням займаюся більше 5 років, з яких маю 3,5 роки досвіду комерційної розробки на позиції Full Stack .NET Developer. За цей час я розробляв різні додатки за допомогою платформи .NET і мови С#, як десктопні (Windows Forms, WPF), так і веб-додатки з використанням технології ASP.NET, а також JavaScript, HTML, CSS та різних JavaScript фреймворків. Крім цього останні декілька років паралельно займаюся менторством, навчаю людей програмуванню на різних мовах, допомагаю з вирішенням завдань і ділюся з ними своїм досвідом.
Гарыкин

Гарикін Кирило

ментор C#/.NET

Досвід комерційної розробки – 7 років. На даний момент працюю у великій аутсорс-компанії на позиції Team Lead.