Ментори C#/.Net

Дмитро Лежень

керівник і ментор C#/.NET

.Net team lead, досвід роботи з технологією більше 10 років.

Перший досвід програмування отримав в 7 класі. Перші гроші за комерційну розробку програми отримав в 19 років. З тих пір, вже більше 20 років, займаюсь виключно IT. Пробував себе в різних напрямах: маю досвід роботи бізнес-аналітиком, проектним менеджером, керував командами розробки в якості team lead, керівника відділу розробки, але найбільше задоволення отримую від роботи програміста. Основна спеціалізація – це бази даних та back-end розробка (MS SQL, C#).
Маю досвід викладання в школі, в університеті, люблю мотивувати людей, допомагати розібратись в технологіях та інструментах

Алекс Лиманський

ментор C#/.NET

Досвід розробки – 3 роки некомерційної, 1 рік- комерційної. На даний момент – Full-Stack Developer. Спеціалізація – хмарні технології зі стека Microsoft з використанням .Net Core.

Бажаючим навчитися будь-IT діяльності, будь то розробка або тестування, я б порадив, в першу чергу, бути в цьому зацікавленим.
Якщо людині нецікаво, як саме працює той чи інший інструмент, якщо головне – зробити, а як саме – не важливо, то IT може здатися нудним і занудним заняттям. Але, навпаки, якщо людина докопується до дрібниць, хоче зрозуміти весь flow від початку до кінця, щиро дивується чому щось працює так, а не інакше, то рано чи пізно він знайде себе в IT. Головне – бажання, терпіння і велика залученість в процес.

Ананьєв Микола

ментор C#/.NET

Працюю в IT сфері 2 роки. До цього в рамках наукової діяльності займався розробкою вимірювальних систем та шляхів вимірювання (так займався, що довелося запатентувати). На даний момент працюю .Net розробником.
Зможу поділитися власним досвідом у .Net розробці та допомогти увійти в IT.

Логвін Михайло

ментор C#/.NET

Маю майже 2 роки комерційного досвіду розробки на платформі .NET. На даний момент – Full stack .net developer. Готовий підказати та допомогти з будь-якими питаннями по моїй спеціалізації.

Коцаб’юк Микола

ментор C#/.NET

Являюсь Full Stack Software Engineer і маю більше трьох років досвіду комерційної розробки десктопних та веб-програм. На даний час розробляю мікро-сервісне рішення, використовуючи Azure. Являюсь Microsoft Student Partner за активну діяльність в популяризіції .Net технологій. Люблю стежити за останніми трендами IT, відвідувати конференції та автоматизовувати рутинну роботу. Намагаюся досягнути дзен в написанні чистого та оптимізованого коду. Буду радий плідній співпраці:)
Иванов

Іванов Євгеній

ментор C#/.NET

Працюю в компанії Artisans Online LLC на позиції Full Stack .NET Developer. Програмуванням займаюся більше 5 років, з яких маю 3,5 роки досвіду комерційної розробки на позиції Full Stack .NET Developer. За цей час я розробляв різні додатки за допомогою платформи .NET і мови С#, як десктопні (Windows Forms, WPF), так і веб-додатки з використанням технології ASP.NET, а також JavaScript, HTML, CSS та різних JavaScript фреймворків. Крім цього останні декілька років паралельно займаюся менторством, навчаю людей програмуванню на різних мовах, допомагаю з вирішенням завдань і ділюся з ними своїм досвідом.
Гарыкин

Гарикін Кирило

ментор C#/.NET

Досвід комерційної розробки – 7 років. На даний момент працюю у великій аутсорс-компанії на позиції Team Lead.
Черняев

Черняєв Андрій

ментор C#/.NET

Більше 11 років комерційної розробки в якості Full Stack .Net програміста. Маю досвід роботи на всіх рівнях програмного продукту (база даних, бізнес-логіка, UI) як для Web, десктопних, так і клієнт-серверних додатків. Наразі займаюсь консультативною діяльністю з питань розробки ІТ рішень в державному секторі.
Вважаю, що програмувати може будь-яка людина, спроможна записати послідовність кроків для виконання якоїсь дії (наприклад, для походу в магазин за хлібом), а інструментарій можно обирати та вивчати в залежності від власних уподобань.
Мага

МАГА ОЛЕКСАНДР

ментор C#/.NET

Займаюся програмуванням з 2010 року, 3,5 роки комерційного досвіду. Працював як в аутсорсі, так і в продуктових компаніях. Переважно займаюсь веб-розробкою в стеці .NET, є досвід фронтенда, а саме Angular, React. Розбираюся в базах даних. Точно знаю, що для будь-якої задачі можна знайти рішення, головне прикласти достатню кількість зусиль.
Кулибаба

КУЛІБАБА ВОЛОДИМИР

ментор C#/.NET

Senior Full-Stack Web Developer (зараз мій стек включає: MsSql, Net Core, Net Framework, JS, jQuery, Angular, React). Довгий час пропрацював фрілансером, серед особливих проектів хотілося б виділити стартап Meshify (IoT), працював в Microsoft в якості інженера по автоматизованому тестуванню на проекті Amalga (автоматизація діловодства у медицині), отримав практичний досвід по Agile розробці в Scio (Мексика, компанія спеціалізується на SaS, працював на проекті автоматизації діловодства приватних дитячих садочків), розробив мобільний додаток на базі Cordova та інш.
Не вдаючись в очевидні речі, котрі потрібні розробнику, як хард та софт скіли, перед Вами відкритий весь світ- отримуйте від життя та від своєї роботи задоволення, як говорять американці “Hard work rest hardly!”
Демчук

ДЕМЧУК РОМАН

ментор C#/.NET

.Net Developer з досвідом роботи більше 3 років. За цей час попрацював над декількома проектами, на кожному з яких використовувалися різні технології зі стеку .Net. Тому маю чим поділитися з новачками.
Сабельников ментор

САБЕЛЬНІКОВ ІВАН

ментор C#/.NET

6 років досвіду розробки на .NET. Особливо щільно працював з WPF та ASP.NET. Зараз займаю позицію Full Stack .NET Developer в компанії Namecheap.
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами