Ментори Automation QA

Іляна Гурова

керівник і ментор Automation QA

Досвід роботи в IT сфері більше 13 років, з них 5 років manual і automation практики в тестуванні на Enterprise проектах в компаніях Luxoft і B2BSoft. 4 роки практики в написанні Test Automation Scripts і Automation Frameworks використовуючи Java + JUnit + Selenium WebDriver + Maven, тестуванні web-сервісів та інтеграції систем. Досвід в налаштуванні Jenkins Continuous Integration, а також в складанні тест плану, написанні тест кейсів, тест скриптів на підставі вимог і формуванні репортів за результатами тестування.

Андрій Белоус

ментор Automation QA

Досвід в QA – 5 років, в автоматизації тестування – більше 2х. Автоматизує на Java, Selenium Webdriver, Cucumber. Працюю в компанії Scalors.
Поради студентам: не шукайте безоплатне освіту, а вкладайте в себе гроші і час постійно. Розширюйте портфоліо і навчитеся терпіти і робити далі коли щось не виходить тижнями.

Віталій Радченко

ментор Automation QA

На даний момент працюю QA Automation в компанії YayPay. Спеціалізуюся на UI автоматизації (Selenium, Selenide і т.д.)
Раніше працював в DataArt, GoEuro. Вважаю що, чим більше знаєш мову програмування, тим краще тестовий фреймфорк зможеш побудувати.
Для автоматизатора важливо вивчати мову програмування, а не бібліотеку.

Роман Удка

ментор Automation QA

Досвід в автоматизації тестування – більше 4х років. На даний момент я Senior Software Test Automation Engineer at EPAM Systems

Андрій Яріш

ментор Automation QA

Я Тест Автомейшн і я свічер), тому як ніхто знаю простоту входження в тему без сторонньої підтримки. В автоматизації більше ніж 4 роки, за цей час приймав участь в широкій різноманітності проектів – від автоматизації тестування бінарних протоколів до рефакторінгу великих легасі фреймворків. Переважна кількість стосувалась повного життєвого циклу від вибору інструменту до інтеграції із СІ.
Спеціаліазуюсь на Java стеку – вважаю шо Java безсмертна і це досить універсальний і дорогий скіл.

Віктор Чмель

ментор Automation QA

В ІТ галузі як інженер працюю з 2000 року. Займався наукою, адмініструванням, мережами, безпекою, тепер тестуванням. Автоматизацією займався в усіх цих сферах, тому дивлюся на неї широко і комплексно, так само, як і на кар’єру. Найбільше в житті радію, коли щось вдається автоматизувати вдома чи на роботі, і коли допомагаю іншим людям ставати успішними. Тому з 2015 почав ділитися знаннями і досвідом, щоб успішних людей навколо ставало більше.