Ментори Android

Руслан Мамедов

керівник і ментор Android

За освітою інженер з автоматизації та електроприводу, Вивчення java почав в наприкінці 2015 роки самостійно завдяки допомозі і повчанням товариша, який і був спочатку моїм ментором. Спробував різні напрямки java і зупинився на android розробці. У цій сфері моїм наставником став Дмитро Притула. Дуже вдячний людям, які допомогли пройти цим шляхом, і вважаю своїм обов’язком поділитися знаннями з тими, хто бажає стати програмістом. З 2017 року я працюю віддалено в Ізраїльському стартапі.

Олександр Зайцев

ментор Android

Інженер і архітектор програмного забезпечення. З моєї точки зору, важливо не тільки вміти писати код, який вирішує бізнес-завдання, а й робити це ефективно і якісно. А це втягує в себе цілий ряд супутніх знань з архітектури ПО і різним підходам до розробки. Також, незайвим буде розуміння сучасних бізнес-процесів усередині софтверних компаній і вміння працювати в команді.
Займаю позицію Senior Android Engineer в компанії Morebis. Займаюся архітектурними питаннями, впровадженням нового функціоналу. Залучений в проект, пов’язаний з автострахуванням для іноземного ринку. В цілому, більше 6 років досвіду в комерційній розробці ПЗ. Використовую сучасний стек технологій: Kotlin / Java, Clean Architecture, із задоволенням пишу тести. Фанат Agile, Scrum і екстремального програмування (Extreme programming).

Віталій Птіцин

ментор Android

I’m an experienced Android developer with applications with more than 1 million downloads. I do care about users’ experience as well as speed and stability of applications. I designed complex SAO architecture, created and refactored applications both on my own and in a team. I’m eager to create the applications that could become an important part of millions of people’s lives all around the world.