Ментори Android

Руслан Мамедов

керівник і ментор Android

За освітою інженер з автоматизації та електроприводу, Вивчення java почав в наприкінці 2015 роки самостійно завдяки допомозі і повчанням товариша, який і був спочатку моїм ментором. Спробував різні напрямки java і зупинився на android розробці. У цій сфері моїм наставником став Дмитро Притула. Дуже вдячний людям, які допомогли пройти цим шляхом, і вважаю своїм обов’язком поділитися знаннями з тими, хто бажає стати програмістом. З 2017 року я працюю віддалено в Ізраїльському стартапі.

Олександр Зайцев

ментор Android

Інженер і архітектор програмного забезпечення. З моєї точки зору, важливо не тільки вміти писати код, який вирішує бізнес-завдання, а й робити це ефективно і якісно. А це втягує в себе цілий ряд супутніх знань з архітектури ПО і різним підходам до розробки. Також, незайвим буде розуміння сучасних бізнес-процесів усередині софтверних компаній і вміння працювати в команді.
Займаю позицію Senior Android Engineer в компанії Morebis. Займаюся архітектурними питаннями, впровадженням нового функціоналу. Залучений в проект, пов’язаний з автострахуванням для іноземного ринку. В цілому, більше 6 років досвіду в комерційній розробці ПЗ. Використовую сучасний стек технологій: Kotlin / Java, Clean Architecture, із задоволенням пишу тести. Фанат Agile, Scrum і екстремального програмування (Extreme programming).

Мошенський Назарій 

ментор Android

Зараз я Android Software Engineer в GlobalLogic. За свою кар’єру працював як і над невеликими та недовготривалими проектами, так і над довгостроковими HMI рішеннями для логістичних служб, клієнтами для інтернет-магазинів. Встиг попрацювати з різними технологіями, архітектурними підходами. Готовий ділитись своїм досвідом і знаннями, допомогти і направити початківців на правильний шлях:)

Олексій Кравченко

ментор Android

Мені несподівано 24 роки (29.09.94). Живу в Одесі. Тут я закінчив технікум (ТПА) і інститут (ОНАХТ) у напрямку комп’ютерні науки. Колись я ніяк не хотів розуміти як влаштований масив, так як думав що вже точно не буду програмістом. Але потім я захопився) Почав створювати красиві програми на Delphi присвячені російському року і допомагати студентам з їх курсовими та дипломами. А потім перейшов в вивчення Java, що дозволило мені отримати свою першу серйозну роботу в енергетичній компанії, якій треба було мобільний додаток для їхніх послуг. Так я встав на доріжку Android. Зараз я працюю на фрілансі. Мій основний клієнт канадська логістична компанія.
У вільний від роботи час, я вивчаю нові технології, граю в баскетбол, займаюся гумором і відпочиваю! Іноді потрібно відпочивати.

Дан Гладштейн 

ментор Android

Розробкою під андроїд займаюся вже 5ий рік, переважно в стартапі та продуктових компаніях. Рік був ментором в Android Academy TLV. Вирішив зайнятися менторством щоб допомогти зацікавленим людям придбати необхідні для роботи в IT основні навички та знання.