Ментори Android

Руслан Мамедов

керівник і ментор Android

За освітою інженер з автоматизації та електроприводу, Вивчення java почав в наприкінці 2015 роки самостійно завдяки допомозі і повчанням товариша, який і був спочатку моїм ментором. Спробував різні напрямки java і зупинився на android розробці. У цій сфері моїм наставником став Дмитро Притула. Дуже вдячний людям, які допомогли пройти цим шляхом, і вважаю своїм обов’язком поділитися знаннями з тими, хто бажає стати програмістом. З 2017 року я працюю віддалено в Ізраїльському стартапі.

Олександр Зайцев

ментор Android

Інженер і архітектор програмного забезпечення. З моєї точки зору, важливо не тільки вміти писати код, який вирішує бізнес-завдання, а й робити це ефективно і якісно. А це втягує в себе цілий ряд супутніх знань з архітектури ПО і різним підходам до розробки. Також, незайвим буде розуміння сучасних бізнес-процесів усередині софтверних компаній і вміння працювати в команді.
Займаю позицію Senior Android Engineer в компанії Morebis. Займаюся архітектурними питаннями, впровадженням нового функціоналу. Залучений в проект, пов’язаний з автострахуванням для іноземного ринку. В цілому, більше 6 років досвіду в комерційній розробці ПЗ. Використовую сучасний стек технологій: Kotlin / Java, Clean Architecture, із задоволенням пишу тести. Фанат Agile, Scrum і екстремального програмування (Extreme programming).

Мошенський Назарій 

ментор Android

Зараз я Android Software Engineer в GlobalLogic. За свою кар’єру працював як і над невеликими та недовготривалими проектами, так і над довгостроковими HMI рішеннями для логістичних служб, клієнтами для інтернет-магазинів. Встиг попрацювати з різними технологіями, архітектурними підходами. Готовий ділитись своїм досвідом і знаннями, допомогти і направити початківців на правильний шлях:)

Олексій Кравченко

ментор Android

Колись я ніяк не хотів розуміти, як влаштований масив, так як думав, що точно не буду програмістом. Але потім, взимку 2014 року, на 4 курсі, коли робити було нічого, мені раптом стало цікаво, як воно працює… і я захопився) Почав створювати гарні програми на Delphi, присвячені російському року, і допомагати студентам з їх курсовими та дипломами. Незабаром перейшов на вивчення Java, що дозволило мені, ще будучі студентом, отримати свою першу серйозну роботу в енергетичній компанії, якій потрібен був мобільний додаток. Так я встав на доріжку Android розробки. Зараз я працюю на фрілансі, і мій основний клієнт – канадська логістична компанія. А в якості ментора я сподіваюсь передати свій досвід і знання, і, може бути, розвіяти для когось омани, що “програмування – це магія”, як це було у мене) У вільний від роботи час я вивчаю нові технології, граю у баскетбол, займаюся гумором і відпочиваю. Іноді потрібно відпочивати!

Дан Гладштейн 

ментор Android

Розробкою під андроїд займаюся вже 5ий рік, переважно в стартапі та продуктових компаніях. Рік був ментором в Android Academy TLV. Вирішив зайнятися менторством щоб допомогти зацікавленим людям придбати необхідні для роботи в IT основні навички та знання.

Связаться с нами

Зв'язатися
з нами