КУРСИ JAVAнавчання програмуванню

Java – одна з найпопулярніших мов програмування, що використовуються розробниками програмного забезпечення на сьогоднішній день. 
МЕНТОРИНГ
Менторинг – це взаємодія ментора зі студентом. Ментор (наставник) – це практикуючий фахівець, який веде студента протягом всього навчання. Студент може звернутися до ментора з будь-яким питанням в рамках навчання.
НАВЧАННЯ НА ПРОЕКТІ
Це реальний досвід роботи на комерційному проекті, ти отримуєш запис в резюме (Trainee at Foxminded Software) і перед тобою відкривається неймовірний IT всесвіт!
По закінченню навчання ти будеш фахівцем з комерційним досвідом роботи.
РОБОТА В FOXMINDED SOFTWARE

Коли відкривається свіжа вакансія, то першими ми звемо до себе на співбесіду наших студентів з поточних напрямків: Java, Android, FrontEnd, Automation QA, PM.

НАВЧАННЯ РАЗОМ З FOXMINDED ЦЕ:

Навчання за унікальною методикою Сергія Немчінського
Вчимо тільки на конкретних задачах
Все навчання відбувається он-лайн – навчайся у зручний тобі час з комфортною швидкістю
100% засвоєння навчального матеріалу
З НАМИ ТЕБЕ ЧЕКАЄ ФАНТАСТИЧНИЙ СВІТ ПРОГРАМУВАННЯ!

Засновник компанії, автор курсу по Java

Сергій Немчинський – наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro, був начальником відділу веб-розробки в ЛігаБізнесІнформ. Паралельно викладав в навчальних центрах Luxoft, NetCraker і IntroPro, і навіть працював вчителем в школі. Є Certified Scrum Master. Зараз Сергій – засновник і керівник навчальної компанії FoxmindEd та компаніїї по розробці FoxmindEd Software.

БІЛЬШЕ 400 

успішних студентів за 2 роки

ТОП 5

наші випускники працюють в ТОП 5 IT компаній України

1st JOB

можливість отримати реальний стаж в нашій DEV компанії

ОЛЕКСЕНДР СУЛЬЖЕНКО, ментор напрямку Java

Порада студентам: «Читайте книги, будьте наполегливими. Вирішуйте завдання, які не вирішують інші. Знаходьте і долайте челенджі гідні Вас!».

ЩО МИ ВАМ ПРОПОНУЄМО:

Ми навчаємо тільки тому, що вимагає ринок
Всі наші ментори – експерти працюють на реальних комерційних проектах в великих IT компаніях
Реальні задачі – перевірка та консультування
Ви отримуєте контент і матеріали, які потрібні для виконання завдання
ВСЕ ЩЕ НЕ З НАМИ? ТИСНИ
ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ В FOXMINDED:
ми завжди йдемо на зустріч нашим студенту, якщо у вас є які-небудь зауваження або пропозиції – дайте нам знати!
01.

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

02.

З ТОБОЮ ЗВ’ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03.

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

04.

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

05.

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06.

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

ПЕРЕХОДЬ НА JAVA, У НАС Є ПЕЧИВКО 😉

ПРОГРАМА КУРСУ JAVA

Ми всі знаємо, що мало знати мову Java, щоб знайти роботу. Необхідне знання багатьох фреймворків і ще – маса вмінь (від вміння знаходити відповідь в інтернеті до вміння себе продати). Можна було б піти второваною дорогою і повторювати навчальні курси так, як ми і самі колись вчились. Замість цього, ми запитали ринок – що йому треба і склали наш курс тільки з тих питань, які ринок вимагає, безжально виключивши з нього все, що “може стати в нагоді”. Нашій навчальній програмі вже більше 2.5 років і вона безперервно вдосконалюється.

НА СЬОГОДНІШНІЙ МОМЕНТ ПРОГРАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З НАСТУПНИХ ЗАВДАНЬ:

Ці завдання дозволяють новачкові в Java освоїтися з новою для нього мовою і з досить жорсткими вимогами щодо оформлення коду, прийнятими в світі Java. Так само ця група завдань вчить студента користуватися таким потужним інструментом розробки, як юніт-тести з використанням JUnit. Познайомить з Collection Framework, Java Stream API, Java Time API.

Без знання SQL жоден “Джавер” не зможе нормально працювати. Для досвідченого програміста завдання цього блоку займуть максимум пару годин. Якщо вони займають більше, то явно є прогалини в знаннях.

У цю групу входять два завдання на побудову діаграм предметних областей (UML) і створення коду на основі власної декомпозиції. Саме вміння будувати декомпозицію дозволяє програмісту уникнути проблем з купою безглуздо витрачених зусиль і мільйонів переробок при уточненні знань з предметної області. Так само ці навички знімають проблему старту створення архітектури (трехтірового додатку, традиційного для Java) з нуля.

У цьому блоці студент вчиться працювати з базою даних засобами стандартного Java фреймворка – JDBC. І будувати другий з трьох леерів – Data Access Layer. Природно в чистому вигляді в сучасних додатках plain JDBC практично не використовується, але лежить під капотом всіх можливих ORM (Object-Relational Mapping) систем. І без розуміння того, як працює JDBC повноцінно розуміти ORM фреймворки не вийде.

Що відрізняє шкільну саморобку від професійного продукту? Наявність таких речей – error handling, logging, тести і документація. Тести і документацію ми поки залишимо, а ось обробка помилок і логірування, а так само maven – найпопулярніша зараз система складання – то, без чого жоден проект не може бути професійним.

Для того, щоб завершити третіровий додаток в цьому блоці ми зробимо найпримітивніший UI, з використанням базової функціональності – сервлетів та JSP. Точно так як і з ДАО шаром, в чистому вигляді таке рішення зараз не використовується, але воно лежить під капотом у всіх сучасних UI фреймворків.

Трансформація додатку на використання сучасними фреймворками. Включаючи надпопулярний зараз Spring Core (IoC, DI) і Hibernate

Трансформація додатку на використання Spring MVC

В ПРОГРАМІ КУРСУ JAVA 18 ПОВНОЦІННИХ ЗАВДАНЬ!
В цьому відео відповіді на найчастіші запитання про нашу систему навчання

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

Менторинг
3500 грн.
в місяць

10-денний тестовий період
Спілкування зі своїм ментором
Онлайн доступ до учбового курсу
Онлайн доступ в студентський чат
Можливість заморозити навчання
По закінченню ти Junior Java Dev

Проект
4000 грн.
в місяць

Робота над реальним проектом
Робота в команді однодумців
Щотижневі статус-мітінги
Можливість заморозити навчання
Запис до резюме про досвід роботи:
Trainee at Foxminded Software

Індивідуальне навчання
7000 грн.
в місяць

Індивідуальний план навчання
Індивідуальний графік навчання
Можливість вибрати ментора
Онлайн доступ в студентський чат
Більше часу з ментором
Можливість заморозити навчання

Мінімальні знання для початку навчання:

1. Мінімальний досвід використання будь-якої мови програмування
2. Знання англійської на рівні вільного читання документації

Тривалість навчання:

Все залежить виключно від вас і того скільки часу ви зможете приділяти навчанню.

Більше приділяєте часу – швидше навчаєтесь – менше платите.

Середній термін навчання на курсі Java становить 3-4 місяці.

Наші ментори:

ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС JAVA

Курси Java – які вибрати?

Ви вирішили стати Java програмістом, але не знаєте з чого почати? Інтернет пропонує багато варіантів, але які саме курси програмування Java вибрати? У чому перевага Java навчання в FoxmindEd і чому варто вибрати саме нас?

Наша головна фішка – після закінчення двох етапів навчання менторинг і Навчання на проекті – ви є готовим Strong Junior Java Developer ‘ом із записом в резюме про реальний досвід роботи на комерційному проекті. При надходженні на другу сходинку навчання Java ви сміливо можете оновлювати свій профіль в LinkedIn додаючи запис Trainee в FoxmindEd Software.

Ще однією перевагою є те, що наша власна компанія з розробки FoxmindEd Software приймає на роботу випускників джава курсів FoxmindEd Learning в першу чергу. У нас кілька комерційних проектів і ми активно розширюємося. У зв’язку з цим Junior Java розробники нам потрібні завжди – якщо у тебе достатньо знань, то ти точно отримаєш довгоочікуваний оффер про прийом на роботу!

Не відкладай на завтра вивчення Java – більше 400 успішних випускників нашого навчального центру доводять – стати успішним розробником і знайти роботу більш ніж реально.

Наші онлайн курси Java дадуть реальний старт твоєї IT кар’єрі, а також можливість здійснити мрію стати Java розробником.

Связаться с нами

Зв'язатися
з нами