Курси Java в Києві, навчання Java програмування з нуля до працевлаштування | Foxminded - онлайн курсы программирования

Програма курсу Java

Ми всі знаємо, що мало знати мову Java, щоб знайти роботу. Необхідне знання багатьох фреймворків і ще – маса вмінь (від вміння знаходити відповідь в інтернеті до вміння себе продати). Можна було б піти второваною дорогою і повторювати навчальні курси так, як ми і самі колись вчились. Замість цього, ми запитали ринок – що йому треба і склали наш курс тільки з тих питань, які ринок вимагає, безжально виключивши з нього все, що “може стати в нагоді”. Нашій навчальній програмі вже більше 2.5 років і вона безперервно вдосконалюється.

Ці завдання дозволяють новачкові в Java освоїтися з новою для нього мовою і з досить жорсткими вимогами щодо оформлення коду, прийнятими в світі Java. Так само ця група завдань вчить студента користуватися таким потужним інструментом розробки, як юніт-тести з використанням JUnit. Познайомить з Collection Framework, Java Stream API, Java Time API.

Без знання SQL жоден “Джавер” не зможе нормально працювати. Для досвідченого програміста завдання цього блоку займуть максимум пару годин. Якщо вони займають більше, то явно є прогалини в знаннях.

У цю групу входять два завдання на побудову діаграм предметних областей (UML) і створення коду на основі власної декомпозиції. Саме вміння будувати декомпозицію дозволяє програмісту уникнути проблем з купою безглуздо витрачених зусиль і мільйонів переробок при уточненні знань з предметної області. Так само ці навички знімають проблему старту створення архітектури (трехтірового додатку, традиційного для Java) з нуля.

У цьому блоці студент вчиться працювати з базою даних засобами стандартного Java фреймворка – JDBC. І будувати другий з трьох леерів – Data Access Layer. Природно в чистому вигляді в сучасних додатках plain JDBC практично не використовується, але лежить під капотом всіх можливих ORM (Object-Relational Mapping) систем. І без розуміння того, як працює JDBC повноцінно розуміти ORM фреймворки не вийде.

Що відрізняє шкільну саморобку від професійного продукту? Наявність таких речей – error handling, logging, тести і документація. Тести і документацію ми поки залишимо, а ось обробка помилок і логірування, а так само maven – найпопулярніша зараз система складання – то, без чого жоден проект не може бути професійним.

Для того, щоб завершити третіровий додаток в цьому блоці ми зробимо найпримітивніший UI, з використанням базової функціональності – сервлетів та JSP. Точно так як і з ДАО шаром, в чистому вигляді таке рішення зараз не використовується, але воно лежить під капотом у всіх сучасних UI фреймворків.

Трансформація додатку на використання сучасними фреймворками. Включаючи надпопулярний зараз Spring Core (IoC, DI) і Hibernate

Заключний блок додає більше бізнес правил, таких як валідація даних, використання REST архітектури, Документування REST ендпоінтов за допомогою Swagger і на закуску розширене завдання на тести за допомогою Spring Test.

 

Менторинг

Онлайн навчання

Навчання з особистим ментором

Стандартна учбова программа
Навчаєшся в своєму темпі

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Менторинг - дуже ефективна методика. Студент вирішує завдання сам і краще розуміє, що саме робить і до чого це призводить. Ментор направляє і допомагає подолати складності.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах Java Spring від компанії Foxminded немає абстрактних прикладів з підручників. Всі завдання, які доводиться вирішувати студентам, взяті з реального досвіду наших менторів.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Хороший ментор - важлива складова успішного навчання. Наші викладачі мають солідний досвід роботи в IT, вони не обмежуються голою теорією, а діляться практичним досвідом.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Дистанційне навчання - це не данина моді, а реалії сучасної розробки. Все більше фахівців працює віддалено, і наші студенти навчаться цьому ще на курсах.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Студенти наших курсів навчаються на реальних проектах. Це допомагає зрозуміти, як влаштована IT-індустрія зсередини, і отримати перший практичний досвід, якого так не вистачає новачкам.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Портфоліо проектів одразу підвищує шанс розробника-початківця отримати хорошу роботу. Після навчання на наших курсах в портфоліо додається один або кілька готових проектів.

Автор курсу

CEO FoxmindEd

Сергій Немчинський

Досвіду в програмуванні більше 20 років. Майже 15 з них - в Java. Працював у багатьох софтверних компаніях України. Паралельно викладав в навчальних центрах Luxoft, NetCraker і IntroPro.

Ментори

Євген Смородський

Java Developer

5років

В сфері Java

3роки

Викладання

В IT працював як сис. адмін, розробник, PM, ментор. 5 років комерційного досвіду в розробці, 3 роки в якості ментора. Розробляв мікросервіси, інтегрувався з олдскульними монолотами, допилював моноліти і т.д. Вдалося досить багато за ці роки. Маючи великий досвід менторства і розробки, оновив програму Foxminded до оновлених вимог ринку. Від студентів вимагаю в першу чергу вміти шукати і застосовувати знайдену інформацію.

Віктор Гогильчин

Java Team Lead

Soft Serve

5років

В сфері Java

4роки

Викладання

До того як стати програмістом, довго працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Вже більше 4х років працюю в компанії SoftServe. Моя порада студентам: Приділяй 80% часу теорії.

Костянтин Космачевський

Java Software Engineer

Epam

>5років

В сфері Java

>3років

Викладання

Комерційного досвіду роботи з Java - більше 5 років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п'яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Java, Spring, Spring Boot, Spring Cloud, PIvotal Cloud Foundry, JavaScript, TypeScript, Angular2+

Микола Лихожон

Java Team Lead

Ngoar

10років

В сфері Java

3роки

Викладання

Java розробником працюю вже більше 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов'язаних з ним.

Дмитро Киричик

Java Software Engineer

FoxmindEd Software

3роки

В сфері Java

1,5року

Викладання

За освітою інженер. Цікавився програмуванням ще зі школи. З 2017 року пишу на Java. Для пояснення незрозумілого, складного а також донесення своєї точки зору, використовую звичайні аналогії і добре знайомі речі з життя слухача. Студентам бажаю бути цілеспрямованими і постійними в прийнятих рішеннях, і, якщо навіть і повільно, але все ж впевнено рухатися до поставлених цілей.

Антон Гусєв

Senior Java Developer

Thomas Cook Group

8років

В сфері Java

2роки

Викладання

Встиг попрацювати системним адміністратором, дизайнером поліграфії, керівником відділу пре-прес на великому виробництві. Прийшов в IT 8 років тому.

Михайло Писаренко

Java Developer

SoftServe

3роки

В сфері Java

1рік

Викладання

У айті близько трьох років, ментором працюю більше року. Працюю мідл. Отримав бакалавра по Computer Science. Сертифікований java-розробник, працюю з Java близько 3 років. З курсів проходив JavaRush, SoftServe IT Academy і GlobalLogic Java Frameworks Pro Camp. Рада студентам: крім технічних навичок розвивати софт скіли і англійську.

Віталій Гайнулін

Java Developer

Epam

3роки

В сфері Java

2роки

Викладання

Ще з дитинства мріяв програмувати, пройшов шлях від Pascal / Delphi, VB до Java. Свого часу проміняв крісло керівника на книги по Java і туманну перспективу стати Junior Software Engineer. Жодного разу не довелося шкодувати про свій вибір.

Юрій Качмар

Senior Java Developer

Grid Dynamics

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

З джавою познайомився в 2015 році, коли пробував написати свій додаток на Android. Зрозумів, що не вистачає знань з мови програмування Java. Тоді пішов на курси і потрапив в бекенд розробку. Тим і займаюся з 2016 року. Всім студентам бажаю впевненості і не боятися ризикувати!

Андрій Шилін

Java Developer

Epam

2роки

В сфері Java

>3років

Викладання

Комерційного досвіду роботи з java близько 2-х років. Зараз займаю позицію backend- розробника в компанії Epam. Готовий ділитися знаннями з майбутніми java-розробниками.

Андрій Латишев

Software Engineer

Netcracker

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

Є розробником складних Інтерпрайз систем в області телекомунікацій. Крім досвіду в розробці і саппорт, маю великий досвід роботи зі студентами, постійно експериментую з впровадженням нових підходів в студентські проекти, намагаюся підтримувати актуальність і гнучкість в навчанні. Працюючи зі мною студент отримує необхідний багаж знань, а в підсумку і свою першу роботу.

Денис Тимофєєв

Java Developer

Стрим (группа компаний МТС)

3роки

В сфері Java

Комп'ютер побачив ще в школі і швидко зрозумів, що це - "моє". Вивчився на програміста в інституті і працюю за фахом. Останні 3 роки - з використанням Java, яку вчив самостійно. Сподіваюся, мій досвід буде корисний іншим.

Герасименко Євген

Senior Java Engineer

BlacBird

7років

В сфері Java

1рік

Викладання

В ІТ свій шлях починав як бізнес-аналітик. У якийсь момент імплементувати вимоги стало набагато цікавіше, ніж їх аналізувати і складати. І в даний момент я Senior Java Engineer, чому дуже радий. Завжди готовий допомогти розібратися і направити в потрібне русло.

Червинко Михайло

Java Developer

Epam

5років

В сфері Java

З 2015 року працюю Java-розробником. За цей час був key developer на п'яти успішних проектах, cейчас працюю в Epam. На останніх проектах активно використовували тільки нові технології Java11, Spring5, ElasticSearch7 і т.д. Сам я теж колись починав вчитися з курсів по Java Core, знаю як це. У 2018 році викладав Java8, мої студенти вдячні, а я за них гордий, багато влаштувалися розробниками. Мені подобається ділитися досвідом, знаннями, допомагати і мотивувати. Якщо зміг я, зможеш і ти :)

Нікітін Андрій

Middle Java Developer

DataArt

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

З 2015 року працюю Java-розробником. Також люблю освоювати нові технології, оскільки це цікаво і дає свіжий погляд на написання коду - тому маю комерційний досвід з Android, Kotlin, Nodejs. Брав участь в розробці як невеликих продуктів, так і enterprise систем. Із задоволенням поділюся своїм досвідом і допоможу в освоєнні Java!

Петренко Максим

Software Engineer

Epam

2роки

В сфері Java

1рік

Викладання

Java developer з 2-ма роками комерційної розробки. Люблю експериментувати, знаходити кілька рішень і вибирати те, що більше підходить. Є досвід, яким готовий ділитися зі студентами, підказувати оптимальні варіанти.

Сіренко Богдан

Software Engineer

SAP

>5років

В сфері Java

1рік

Викладання

Останні 5 років працюю в якості розробника в відділенні Shopping for Airlines, в основному фокусуючись на Java Enterprise проектах. Маю офіційну сертифікацію скрам майстра, certified scaled agile practitioner і оракловскую сертифікацію Java-розробника. Також крім менторських рад можу запропонувати студентам активну практику англійської мови в навчанні, так як вільно їм володію, як в письмовій, так і в розмовній мові.

Величко Ігор

Java Developer

Epam

>7років

В сфері Java

3роки

Викладання

Почав працювати в сфері IT в 2013 році. За фахом - математик, маю досвід викладання у ВНЗ, Java вивчав самостійно. Працював на різних проектах, в основному пов'язаних з web. Довелося попрацювати full-stack і back-end девелоперами, QA-автоматизаторів. Навчаючись, не бійтеся помилок - не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

Шулепов Владислав

Middle Software Developer

ISS Soft Ukraine

3роки

В сфері Java

1рік

Викладання

На даний момент займаюся розробкою трансляторів і статичних аналізаторів, що змушує занурюватися в нетрі специфікації Java. Вважаю, що головне в розробці - чистий, зрозумілий і підтримуваний код. У певний момент зрозумів, що мені цікаво робити світ навколо краще шляхом навчання і поширення знань, ніж та займаюся останнім часом.

Єфіменко Тетяна

Java Developer

Epam

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

Мій основний напрямок - веб-додатки. Люблю ділитися знаннями, розумію, як важливо мати досвідченого наставника в самому початку шляху. Студентам хочу побажати не боятися робити помилки.

Івінський Антон

Senior Software Engineer

Brandwatch

8років

В сфері Java

За 8 років встигнув попрацювати над дослідницькими проектами з машинним навчанням в Самсунзі, над високонавантаженими веб сервісами в Яндексі, а з 2016 працював з мікросервісною архітектурою на Java і над потоковою обробкою великої кількості даних в Brandwatch. Викладав 1 рік в Школі Аналізу Даних Яндексу.

Бабій Роман

Java Software Engineer

GlobalLogic

3роки

В сфері Java

З Java працюю більше 3-х років. Володію Java і Javascript. Починав як Junior розробник в маленьких продуктових компаніях, потім працював як Full Stack розробник (Java + Js). Зараз працюю у великій аутсорс компанії на telecom проекті. Студентам раджу вчити англійську, окрім синтаксису Java, так як без нього розвиватися як хороший спеціаліст буде складно, а також запастися терпінням і завзятістю, так як інколи над однією задачею можна просидіти дуже довго.

Піскачов Ярослав

Java Developer

Integrio Systems

3,5роки

В сфері Java

1,5року

Викладання

З 3-го курсу університету працюю Java Backend розробником переважно зі Spring стеком. Також маю невеликий комерційний досвід Android і Angular розробником.

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 100 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Влад Мельников

Java Developer

Я типовий світчер: мені 40, працював перекладачем, закінчив річний курс по Computer Science в Канаді і не знав, як знайти роботу. Провчився в FoxmineEd з ментором близько місяця. Пройшов інтерв'ю, не пов'язане з Java (PHP / MySql back-end). Але більшість поставлених запитань так чи інакше були пов'язані з тим, що ми проходили на першому уроці курсу, присвяченому чистому коду: статичні методи, Git, Сінглтон. Я отримав роботу. Рекомендую курси FoxmindEd тим, хто дійсно хоче стати розробником, для того, щоб вивчити реальні робочі процеси і інструменти (Git, код рев'ю, кращі практики), яким не вчать в університеті.

Олександр Лось

Cab Technology

Java Developer

Моє навчання на менторському курсі FoxmindEd тривало близько двох тижнів. Я встиг порівняти курс з попередніми курсами по Java, які я відвідував - курс Foxminded більш результативний. Ментор, який може відповісти на питання, підказати, куди рухатися, дуже допомагає і вселяє впевненість. Тут тобі не ставлять завдання «написати шматок коду, щоб закріпити тему». Тут ти підключаєшся до проекту і тобі доводиться використовувати всі інструменти розробника, починаючи від IDE і закінчуючи CI / CD. Цей проект можна додати в портфоліо, що величезний плюс - по собі знаю, як рекрутери дивляться на програмістів без досвіду. А через два тижні мені запропонували пройти співбесіду на комерційний проект, і я перестав був студентом, а став справжнім програмістом. Тому я і вважаю підхід Сергія Немчинського більш ефективним, ніж інші альтернативи.

Олег Марценюк

Ciklum

Middle Java Developer

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так. Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні. Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

Игорь Горбунов

Global Logic

Middle Java Developer

Навчання на проекті в FoxmindEd набагато ефективніше, ніж традиційні курси з програмування, де вчать синтаксису, фреймворку і т.п. Майбутньому розробнику дається можливість не просто розібратися в синтаксисі мови, його недоліках та сильних сторонах, або в новому фреймворку. Він також на своєму досвіді розуміє, що таке командна робота, чистий код, естімація завдань, сам вивчає чужий код, використовує загальноприйняті підходи до реалізації нових фіч, - словом, вчиться бути повноцінним розробником, а не trainee, який просто добре знає теорію. Теорію можна освоїти самостійно, чого не скажеш про навчання на проекті - тут без команди не обійтися. Саме все перераховане вище і дозволило мені без проблем стати Java програмістом.

Владислав Палий

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Андрей Бобров

Epam

Middle Java Developer

Мені командне (на проекті) навчання дуже сподобалося. Особливо у ментора Євгена Смородського. Наближено до реального проекту. Дуже багато фідбек було на колл, код-рев'ю. Мотивації було більше при заняттях в групі.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС


Курси Java – які вибрати?

Курси Java для початківців у Києві – це шанс отримати нову спеціальність і почати кар’єру в сфері IT.

Мова програмування Java – одна з найпопулярніших в світі. На Java розробляють всі типи програмних продуктів, від скриптів на сайтах до величезних корпоративних систем. Додатки на Java багатофункціональні, стабільні в роботі,  їх нескладно підтримувати протягом довгого часу.

Ринку кадрів не вистачає розробників ПЗ, і Java – одна з найбільш дефіцитних спеціалізацій. Вистачає навчальних курсів і невеличкого досвіду роботи, щоб фахівцем з Java зацікавилися рекрутери найвідоміших компаній.

Курс Java для новачків – найстаріший курс в компанії Foxminded. Ми навчаємо Java-розробників вже три роки, і за цей час вдосконалили і модернізували навчальну програму. Наші студенти вивчають лише ті технології і методи розробки, які затребувані на ринку.

На нашому курсі студент також може отримати досвід роботи з Java Enterprise Edition. Зазвичай на навчальних курсах з цим розділом Java студентів  не знайомлять, але саме досвід в комерційній розробці відкриває двері в найбільші компанії світу.

Якщо ви хочете пройти курси по Java-розробці для початківців у Києві – зв’яжіться з нами!

Связаться с нами

Связаться
с нами