КУРСИ JAVAнавчання програмуванню

Java – одна з найпопулярніших мов програмування, що використовуються розробниками програмного забезпечення на сьогоднішній день. 
МЕНТОРИНГ
Менторинг – це взаємодія ментора зі студентом. Ментор (наставник) – це практикуючий фахівець, який веде студента протягом всього навчання. Студент може звернутися до ментора з будь-яким питанням в рамках навчання.
НАВЧАННЯ НА ПРОЕКТІ
Це реальний досвід роботи на комерційному проекті, ти отримуєш запис в резюме (Trainee at Foxminded Software) і перед тобою відкривається неймовірний IT всесвіт!
По закінченню навчання ти будеш фахівцем з комерційним досвідом роботи.
РОБОТА В FOXMINDED SOFTWARE

Коли відкривається свіжа вакансія, то першими ми звемо до себе на співбесіду наших студентів з поточних напрямків: Java, Android, FrontEnd, Automation QA, PM.

НАВЧАННЯ РАЗОМ З FOXMINDED ЦЕ:

Навчання за унікальною методикою Сергія Немчінського
Вчимо тільки на конкретних задачах
Все навчання відбувається он-лайн – навчайся у зручний тобі час з комфортною швидкістю
100% засвоєння навчального матеріалу

ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС JAVA

Засновник компанії, автор курсу по Java

Сергій Немчинський – наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro, був начальником відділу веб-розробки в ЛігаБізнесІнформ. Паралельно викладав в навчальних центрах Luxoft, NetCraker і IntroPro, і навіть працював вчителем в школі. Є Certified Scrum Master. Зараз Сергій – засновник і керівник навчальної компанії FoxmindEd та компаніїї по розробці FoxmindEd Software.

БІЛЬШЕ 400 

успішних студентів за 2 роки

ТОП 5

наші випускники працюють в ТОП 5 IT компаній України

1st JOB

можливість отримати реальний стаж в нашій DEV компанії

ОЛЕКСЕНДР СУЛЬЖЕНКО, ментор напрямку Java

Порада студентам: «Читайте книги, будьте наполегливими. Вирішуйте завдання, які не вирішують інші. Знаходьте і долайте челенджі гідні Вас!».

ЩО МИ ВАМ ПРОПОНУЄМО:

Ми навчаємо тільки тому, що вимагає ринок
Всі наші ментори – експерти працюють на реальних комерційних проектах в великих IT компаніях
Реальні задачі – перевірка та консультування
Ви отримуєте контент і матеріали, які потрібні для виконання завдання

ВСЕ ЩЕ НЕ З НАМИ? ТИСНИ

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ В FOXMINDED:
ми завжди йдемо на зустріч нашим студенту, якщо у вас є які-небудь зауваження або пропозиції – дайте нам знати!
01.

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

02.

З ТОБОЮ ЗВ’ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03.

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

04.

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

05.

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06.

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

ПЕРЕХОДЬ НА JAVA, У НАС Є ПЕЧИВКО 😉
ПРОГРАМА КУРСУ JAVA

Ми всі знаємо, що мало знати мову Java, щоб знайти роботу. Необхідне знання багатьох фреймворків і ще – маса вмінь (від вміння знаходити відповідь в інтернеті до вміння себе продати). Можна було б піти второваною дорогою і повторювати навчальні курси так, як ми і самі колись вчились. Замість цього, ми запитали ринок – що йому треба і склали наш курс тільки з тих питань, які ринок вимагає, безжально виключивши з нього все, що “може стати в нагоді”. Нашій навчальній програмі вже більше 2.5 років і вона безперервно вдосконалюється.

НА СЬОГОДНІШНІЙ МОМЕНТ ПРОГРАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З НАСТУПНИХ ЗАВДАНЬ:

Ці завдання дозволяють новачкові в Java освоїтися з новою для нього мовою і з досить жорсткими вимогами щодо оформлення коду, прийнятими в світі Java. Так само ця група завдань вчить студента користуватися таким потужним інструментом розробки, як юніт-тести. І таким основоположним фреймворком – Collection framework.

Без знання SQL жоден “Джавер” не зможе нормально працювати. Для досвідченого програміста завдання цього блоку займуть максимум пару годин. Якщо вони займають більше, то явно є прогалини в знаннях.

У цю групу входять два завдання на побудову діаграм предметних областей (UML) і створення коду на основі власної декомпозиції. Саме вміння будувати декомпозицію дозволяє програмісту уникнути проблем з купою безглуздо витрачених зусиль і мільйонів переробок при уточненні знань з предметної області. Так само ці навички знімають проблему старту створення архітектури (трехтірового додатку, традиційного для Java) з нуля.

У цьому блоці студент вчиться працювати з базою даних засобами стандартного Java фреймворка – JDBC. І будувати другий з трьох леерів – Data Access Layer. Природно в чистому вигляді в сучасних додатках plain JDBC практично не використовується, але лежить під капотом всіх можливих ORM (Object-Relational Mapping) систем. І без розуміння того, як працює JDBC повноцінно розуміти ORM фреймворки не вийде.

Що відрізняє шкільну саморобку від професійного продукту? Наявність таких речей – error handling, logging, тести і документація. Тести і документацію ми поки залишимо, а ось обробка помилок і логірування, а так само maven – найпопулярніша зараз система складання – то, без чого жоден проект не може бути професійним.

Для того, щоб завершити третіровий додаток в цьому блоці ми зробимо найпримітивніший UI, з використанням базової функціональності – сервлетів та JSP. Точно так як і з ДАО шаром, в чистому вигляді таке рішення зараз не використовується, але воно лежить під капотом у всіх сучасних UI фреймворків.

Трансформація додатку на використання сучасними фреймворками. Включаючи надпопулярний зараз Spring Core (IoC, DI) і Hibernate

Трансформація додатку на використання Spring MVC

В ПРОГРАМІ КУРСУ JAVA 18 ПОВНОЦІННИХ ЗАВДАНЬ!
В цьому відео відповіді на найчастіші запитання про нашу систему навчання

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

Менторинг
3500 грн.
в місяць

10-денний тестовий період
Спілкування зі своїм ментором
Онлайн доступ до учбового курсу
Онлайн доступ в студентський чат
Можливість заморозити навчання
По закінченню ти Junior Java Dev

Проект
4000 грн.
в місяць

Робота над реальним проектом
Робота в команді однодумців
Щотижневі статус-мітінги
Можливість заморозити навчання
Запис до резюме про досвід роботи:
Trainee at Foxminded Software

Індивідуальне навчання
7000 грн.
в місяць

Індивідуальний план навчання
Індивідуальний графік навчання
Можливість вибрати ментора
Онлайн доступ в студентський чат
Більше часу з ментором
Можливість заморозити навчання

Мінімальні знання для початку навчання:

1. Мінімальний досвід використання будь-якої мови програмування
2. Знання англійської на рівні вільного читання документації

Тривалість навчання:

Все залежить виключно від вас і того скільки часу ви зможете приділяти навчанню.

Більше приділяєте часу – швидше навчаєтесь – менше платите.

Середній термін навчання на курсі Java становить 3-4 місяці.

Наші ментори:

З НАМИ ТЕБЕ ЧЕКАЄ ФАНТАСТИЧНИЙ СВІТ ПРОГРАМУВАННЯ!

Курси Java – які вибрати?

Ви вирішили стати Java програмістом, але не знаєте з чого почати? Інтернет пропонує багато варіантів, але які саме курси програмування Java вибрати? У чому перевага Java навчання в FoxmindEd і чому варто вибрати саме нас?

Наша головна фішка – після закінчення двох етапів навчання менторинг і Навчання на проекті – ви є готовим Strong Junior Java Developer ‘ом із записом в резюме про реальний досвід роботи на комерційному проекті. При надходженні на другу сходинку навчання Java ви сміливо можете оновлювати свій профіль в LinkedIn додаючи запис Trainee в FoxmindEd Software.

Ще однією перевагою є те, що наша власна компанія з розробки FoxmindEd Software приймає на роботу випускників джава курсів FoxmindEd Learning в першу чергу. У нас кілька комерційних проектів і ми активно розширюємося. У зв’язку з цим Junior Java розробники нам потрібні завжди – якщо у тебе достатньо знань, то ти точно отримаєш довгоочікуваний оффер про прийом на роботу!

Не відкладай на завтра вивчення Java – більше 400 успішних випускників нашого навчального центру доводять – стати успішним розробником і знайти роботу більш ніж реально.

Наші онлайн курси Java дадуть реальний старт твоєї IT кар’єрі, а також можливість здійснити мрію стати Java розробником.