Курси C # програмування в Києві, навчання Сі Шарп онлайн, навчальний курс| Foxminded - онлайн курсы программирования

Програма курсу C#/.NET

Курс по C # /. Net призначений для тих, хто хоче отримати перспективну і високооплачувану роботу C# розробника. Завдання курсу будуються від найпростіших (виконуючи які, ви навчитесь писати правильний і добре структурований код C#), до супер-затребуваних зараз на ринку WinForms і .Net Core. По завершенню курсу ви самі зможете вирішити, який напрям для вас ближче – WinForms або .Net Core розробка.

В даному розділі студент пройде шлях від створення найпростішого додатка, до розуміння базових речей в програмуванні: умови, цикли, масиви, робота з консоллю, робота з файлами, парсинг строкових виразів і багато іншого. Кожне завдання передбачає написання тестів, без яких уже не обійтися в розробці реальних програм.

Поточний стан речей показує, що будь-який додаток, трохи складніший ніж “Калькулятор”, має свою базу даних, необхідну для зберігання призначених для користувача даних. У цьому завданню студент розбереться як створювати бази даних, таблиці, напише базові sql-запити.

У цю групу входять два завдання на побудову діаграм предметних областей (UML) і створення коду на основі власної декомпозиції. Саме вміння будувати декомпозицію дозволяє програмісту уникнути проблем з купою безглуздо витрачених зусиль і мільйонів переробок при уточненні знань з предметної області. Так само ці навички знімають проблему старту створення архітектури з нуля.

В даному розділі студент створить сайт для роботи з базою даних, створеної в попередньому розділі. Навчиться створювати сторінки для перегляду даних з БД, створення/редагування/видалення цих даних.

Незважаючи на солідний вік технологій для створення desktop-додатків під Windows, ці технології все ще можуть знадобитися розробнику, особливо в частині enterprise рішень. Також в завданні необхідно буде освоїти роботу з багатопоточністю, взаємодію з UI з декількох потоків, роботу з дисковою системою.

Флагманська і найактуальніша версія .Net, активно розробляється фірмою Microsoft. В даному розділі кілька завдань: студент дізнається як написати Telegram бота за допомогою С#, попрацює з апі сторонніх сайтів; напише власну backend для свого застосування “домашній облік фінансів”. Завдання передбачають вивчення Rest Api, EF Core, робота з базою даних; напише сайт (фронтенд частина) за допомогою фреймворка ASP.NET Core Blazor користування програмою «домашній облік фінансів”

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

3500 грн.$140

за 1 місяць

реєстрація

Індивідуальна програма

індивідуальний графік та план навчання

навчання з особистим ментором

вартість

7000 грн.$280

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Під керівництвом ментора студент вчиться знаходити рішення завдань самостійно, завдяки чому краще засвоює інформацію. Завдання ментора - не повчати, а допомагати і направляти в правильну сторону.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах C#/.NET від компанії Foxminded студенти вчаться в атмосфері, близькій до реальної роботи. Приклади пропонують наші ментори, які складають їх на основі свого досвіду.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Жоден теоретичний матеріал не замінить практичного досвіду. Ми запрошуємо на ролі менторів розробників-практиків, тих що знають, які рішення працюють, а які ні.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Наші курси підходять усім бажаючим, незалежно від статі, віку, міста і навіть країни. Ми проводимо курси онлайн, і нашим студентам потрібен лише комп'ютер, підключений до інтернету.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Для новачка найважче - отримати перший досвід роботи. Наші курси вирішують цю проблему. Навчаючись на реальному проекті, новачок долає цей бар'єр.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Мінімум один проект в портфоліо - результат проходження навчання у нас. Кілька місяців досвіду в резюме і готовий проект допоможуть новачкові знайти гідну роботу після курсів.

Автор курсу

.net developer

Дмитро Лежень

Уже понад 20 років, займаюся виключно IT. Пробував себе в різних напрямках: є досвід роботи бізнес-аналітиком, проектним менеджером, керував командами розробки в якості team lead, керівника відділу розробки, але найбільше задоволення отримую від роботи програміста. Основна спеціалізація - це бази даних і back-end розробка (MS SQL, C#). Маю досвід викладання в школі, в університеті, люблю мотивувати людей, допомагати розібратися в технологіях і інструментах.

Ментори

Володимир Кулібаба

Senior Full-Stack Web Developer

MWDN

20років

В IT сфері

9років

Викладання

Довгий час пропрацював фрілансером, серед особливих проектів хочеться виділити стартап Meshify (IoT), працював в Microsoft в якості інженера з автоматизованого тестування на проекті Amalga (автоматизація діловодства в медицині), отримав практичний досвід по Agile розробки в Scio, розробив мобільний додаток на базі Cordova , і т.д. Не вдаючись в очевидні речі, які потрібні розробникові, як хард і софт Скіл, перед вами відкритий весь світ - отримуйте від життя і від своєї роботи задоволення, як кажуть американці "Hard work rest hardly!"

Олександр Мага

.Net Developer

Anionsoft

4роки

В IT сфері

1рік

Викладання

Працював як в аутсорс так і в продуктових компаніях. Переважно займаюся веб-розробкою в стеці .NET, є досвід фронт енду, а саме Angular, React. Розбираюся в базах даних. Знаю точно, для будь-якого завдання можна знайти рішення, головне докласти достатню кількість зусиль.

Роман Демчук

.Net Developer

Remme

3роки

В IT сфері

1рік

Викладання

За цей час попрацював над декількома проектами, на кожному з яких використовувалися різні технології зі стека .Net. Тому є чим поділитися з новачками.

Микола Ананьєв

.Net Developer

Global Fleet Management

2роки

В IT сфері

1рік

Викладання

Працюю в IT сфері 2 роки. До цього в рамках наукової діяльності займався розробкою вимірювальних систем і способів вимірювання (так займався, що довелося запатентувати). На даний момент працюю .Net розробником. Зможу поділитися власним досвідом в .Net розробці і допомогти увійти в IT.

Михайло Логвін

Full stack .net developer

SmartIT

2роки

В IT сфері

1рік

Викладання

Маю майже 2 роки комерційного досвіду розробки на платформі .NET. На даний момент - Full stack .net developer. Готовий підказати і допомогти з будь-якими питаннями щодо моєї спеціалізації.

Микола Коцабюк

Full Stack Software Engineer

Microsoft

3роки

В IT сфері

1рік

Викладання

Є Full Stack Software Engineer і маю більше трьох років досвіду комерційної розробки десктопних і веб-програм. На даний момент розробляю мікро-сервісне рішення, використовуючи Azure. Є Microsoft Student Partner за активну діяльність в популяризації .Net технологій. Люблю спостерігати за останніми трендами IT, відвідувати конференції та автоматизувати рутинну роботу. Намагаюся досягти дзен в написанні чистого і оптимізованого коду. Буду радий плідній співпраці :)

Кирило Гарикін

Team Lead .Net Developer

7років

В IT сфері

Досвід у комерційній розробці - 7 років. В даний момент працюю в крупній аутсорс-компанії на позиції Team Lead.

Євген Іванов

Full Stack .NET Developer

Artisans Online LLC

5років

В IT сфері

3роки

Викладання

Програмуванням займаюся більше 5 років, з яких маю 3.5 роки досвіду комерційної розробки на позиції Full Stack .NET Developer. За цей час я розробляв різні додатки за допомогою платформи .NET і мови С #, як десктопні (Windows Forms, WPF), так і веб-додатки з використанням технології ASP.NET, а також JavaScript, HTML, CSS і різних JavaScript фреймворків. Крім цього паралельно останні кілька років займаюся менторством, навчаю людей програмування на різних мовах, допомагаю з вирішенням завдань і ділюся з ними своїм досвідом.

Іван Сабельников

Full Stack .NET Developer

Namecheap

6років

В IT сфері

1рік

Викладання

6 років досвіду розробки на .NET. Особливо щільно працював з WPF і ASP.NET. Зараз займаю позицію Full Stack .NET Developer в компанії Namecheap.

Гіревка Пилип

Senior Software Engineer

GlobalLogic

20років

В IT сфері

2роки

Викладання

Працюю В ІТ вже 20 років, з них 15 - з NET стеком. За свою кар’єру встиг попрацювати в різних предметних областях - від машинобудування до логістики і фінансового аналізу. Основні спеціалізації - Desktop і Back-end. На даний час працюю на позиції Senior Software Engineer у великій європейській компанії. Також не перериваючи кар’єри в ІТ встиг повикладати в університеті. Всього у викладанні 2 роки.

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатись на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 100 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Студент FoxmindEd

З приводу спілкування з ментором - залишилися позитивні емоції, доброзичливий, не затягує з перевіркою ДЗ, і дає дійсно важливі зауваження (а не тільки неправильні назви змінної). Не було якихось повторних, незрозумілих коментарів, все по суті.

Студент FoxmindEd

Навчання на курсі дуже сподобалося. Завдання підібрані так що без нормального розуміння попереднього наступне буде зробити важко, тим самим усуваються прогалини. Куратор дуже ретельно з'ясовує в чому саме проблема і вдумливо і доступно пояснює матеріал.

Студент FoxmindEd

На поточний момент враження перевершили очікування. Я знав, що ментора у вас досить скрупульозно ставляться до своєї роботи і здати їм роботу не так-то просто, але це виявилося ще куди більш складніше. До комунікації з ментором навіть на дещицю не можу причепитися. Де потрібно підкаже, де не потрібно тикне носом і відправить подумати, розібратися. Не раз переписка відбувалась онлайн, пізно вночі, що приємно здивувало. В жодній іншій школі / курсах таке неможливо. Загалом на поточний момент я більш ніж усім задоволений і думаю, що моя думка ну ніяк не зміниться в майбутньому.

Студент FoxmindEd

Я в захваті від формату! Неймовірно приємне та продуктивне навчання. Величезна подяка творцю. Окреме спасибі моєму ментору!

Олег Марценюк

Ciklum

Middle Java Developer

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так. Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні. Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

Владислав Палій

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Wamisoftware

Хочу подякувати команді FoxmindEd за вашу роботу і ті знання, які передаєте майбутнім розробникам. У компанії Wamisoftware працює 3 java розробника, які проходили у вас курси. Один з яких, через рік, став тім лідом великого проекту. Хлопці відрізняються рівнем знань, і навіть без комерційного досвіду, здатні відразу приступати до нетривіальних завдань. Більш досвідчені розробники позитивно відгукуються про code style і структурування даних.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС


C#/.NET

Курси розробки на C#/.NET для початківців в Києві – чудовий шанс отримати нову професію і почати кар’єру в сфері IT.

Розробка на C#/.NET найбільш близька до класичного програмування. Безліч корпоративних програмних систем створені за допомогою цих технологій, і всі вони постійно потребують модернізації і підтримки, що породжує попит на розробників C#/.NET. Ці технології освоюють ті розробники, які планують не просто «увійти в IT», а й залишитися там надовго. В Україні C#/.NET входить в п’ятірку найпопулярніших мов програмування.

Оскільки розробники C#/.NET часто працюють у великих корпораціях, їм необхідно писати «чистий» код – доробки та «милиці» в коді можуть стати надто дорого. На курсах розробки C#/.NET від компанії Foxminded ми відразу звертаємо на це увагу студентів і вчимо їх писати код, за який не буде соромно.

Після того, як студенти освоять основи розробки на C#/.NET і додаткових мовах, під керівництвом менторів вони створять телеграм-бота і простий додаток за допомогою отриманих знань. Ці проекти можна буде додати в портфоліо.

Якщо ви хочете пройти курси розробки на C#/.NET для новачків в Києві – напишіть нам!

Связаться с нами

Связаться
с нами